Протягом березня-травня 2021 року ГС «Міжрегіональний Союз птахівників та кормовиробників України» за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International, планується проведення онлайн-тренінгів для мешканців сільської місцевості, працівників птахівницьких ММСП, представників особистих селянських та сімейних фермерських господарств у секторі виробництва продукції птахівництва (індики, гуси, качки), які прагнуть підвищити рівень знань з бізнес-планування: від розробки ідей до впровадження нових технологій утримання та годівлі свійської птиці.
Навчання у Школі птахівника відбуватиметься безкоштовно у форматі Zoom на двох рівнях:
Рівень «Стартап» - програма призначена для мешканців сільської місцевості, які розпочали або планують розпочати фермерську діяльність з розведення індиків, качок, гусей. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/YhhKCE16zKWHpzZF6 .
Рівень «Майстер» - програма призначена для вдосконалення професійних компетенцій і підвищення професійного рівня в рамках наявної кваліфікації фермера-птахівника. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням: https://form/gle/qLTNjXzh96BVryCv8 .
Тренінги проходитимуть загалом 12 днів по 1 годині в день.
Експерти ГС «Міжрегіональний Союз птахівників та кормовиробників України», Державної дослідної станції птахівництва НААН та компанії ТОВ «Гріг Лтд» ознайомлять з особливостями бізнес-планування у птахівництві. Під час тренінгу учасники дізнаються про сучасні технології вирощування свійської птиці та цікаві тонкощі розрахунку прибутків у птахівництві.
Ведуться роботи щодо прийому вищезазначених анкет.
Учасники, які успішно завершать навчання в рамках тренінгу, отримають приємний бонус – можливість безкоштовної консультації протягом місяця з питань бізнес-планування.
З питань щодо участі пропонуємо звертатись за телефонами:
097-303-83-95, 067-570-90-57 (електронна пошта: poultryshool@gmail.com).
Останні статті на сайті
- Щодо добровільної сплати єдиного внеску
- Як фізичній особі подати заяву про включення до реєстру волонтерів?
- Продаж підакцизних товарів: код товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД у чеках РРО/ПРРО
- Пенсійне забезпечення окремих категорій працівників сільського господарства
- Як правильно заповнити платнику податків реквізит «Призначення платежу» платіжної інструкції у разі погашення податкового боргу
- Платники з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства: новостворені підприємства
- Нові вимоги та порядок подання звітності № 1-ВП та № 1-ОП
- Зупинення реєстрації помилково складених податкових накладних: подання письмових пояснень
- Граничні строки реєстрації податкових накладних в ЄРПН протягом дії воєнного стану
- Особливості складання податкової звітності з ПДВ: звітний період жовтень 2024 року