07 липня в центрі розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості відбувся вебінар.
До участі запросили безробітних, які мешкають у Бахмутській, Світлодарській, Северській, Соледарській та Часово-Ярській об’єднаних територіальних громадах. Обговорювали планування та ведення власного бізнесу. До онлайну долучились діючи підприємці та соціальні партнери служби зайнятості.
Профконсультантка Олена Бояринова ознайомила слухачів з інформаційною підтримкою Державною службою зайнятості підприємницьких ініціатив населення. Учасники розглянули поняття бізнес-ідея та бізнес-план. Фахівчиня проінформувала шукачів роботи про можливість отримання додаткового фінансування через участь у діючих міжнародних грантових програмах. Такі програми існують як для діючого бізнесу так і для тих, хто лише замислюється над відкриттям власної справи.
Далі начальниця відділу «Бахмутського бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Судак презентувала слухачам послуги для населення. Слухачі дізнались про особливості загальної системи оподаткування. Далі зупинились на правовому захисті малого бізнесу. Також обговорювали користування електронними державними сервісами.
На завершення вебінару учасники отримали відповіді на запитання, які надсилали в онлайн чат протягом зустрічі.
Останні статті на сайті
- Як розрахувати розмір субсидії на найм житла для ВПО
- Про безпеку праці у сфері будівництва
- Як платнику податків вийти із критеріїв ризиковості ?
- Управління податковими ризиками: системність та єдиний підхід
- Декларування 2025: податкова знижка за оренду житла внутрішньо переміщеним особам
- Коли та за якою ставкою сплачується військовий збір платниками єдиного податку третьої групи?
- Деклараційна кампанія – 2025 триває: граничні строки подання податкової декларації
- Податок на нерухомість: кому і скільки доведеться сплатити у 2025 році за «зайву» площу
- Як повідомити органи ПФУ про зміни, які впливають на призначення житлової субсидії чи пільги
- Деклараційна кампанія 2025: щодо відповідальності за несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи