Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 51 гість.

Донецька обласна державна адміністрація

АНАЛІЗ стану травматизму і професійних захворювань на підприємствах, установах, організаціях м. Бахмут і Бахмутського району у 3 кварталі 2021 року

Переглядів: 1016
11.10.2021 - 09:12
АНАЛІЗ стану травматизму і професійних захворювань на підприємствах, установах, організаціях м. Бахмут і Бахмутського району у 3 кварталі 2021 року

У 3 кварталі 2021 року на підприємствах, в організаціях і установах м.Бахмут і Бахмутського району зареєстровано 9 нещасних випадків та випадків захворювання медичних працівників на гостру респіраторну вірусну хворобу COVID-19, які підлягають розслідуванню як випадки гострого професійного захворювання.

Кількість нещасних випадків, що сталися на виробництві – 3, в них постраждало 3 особи. Нещасні випадки з тяжкими наслідками не зареєстровані. 2 випадки з легкими наслідками і одна особа померла на виробництві при виконанні робіт.  Розслідуваний 1 нещасний випадок, складено акт за формою Н-1/П. По іншим випадкам  розслідування тривають. Нещасні випадки сталися в АТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат», ТОВ «ТБК СХІД», КНП «БЛІЛ м.Бахмут». Групові нещасні випадки та випадки профзахворювань у 3 кварталі 2021 році не зареєстровані.

В 3 кварталі 2021 році зареєстровано 6 випадків захворювання медичних працівників на гостру респіраторну вірусну хворобу COVID-19 які сталися в лікарняних закладах. У 3 кварталі 2020 року таких захворювань було зареєстровано 75.

За аналогічний період 2020 року зареєстровано 2 нещасні випадки, обидва  страхові і за ними складено акти за формою Н-1/П.  Групових нещасних випадків, випадків профзахворювань та нещасних випадків зі смертельними наслідками не зареєстровано.

Таким чином, в 3 кварталі 2021 року, порівняно з 3 кварталом 2020 року, спостерігається збільшення кількості нещасних випадків на 33%, а кількість захворювання медичних працівників на гостру респіраторну вірусну хворобу COVID-19 навпаки зменшились в 13 раз.

В межах профілактичної роботи щодо контролю за створенням безпечних і нешкідливих умов праці, зменшенню рівня травматизму на виробництві Бахмутським міським відділенням здійснено 3 планові перевірки підприємств, в результаті яких виявлено 86 порушень законодавчих актів про охорону праці, серед них: відсутність навчання та перевірки знань з охорони праці відповідальних осіб та працівників, не проведення періодичних медичних оглядів працівників, не проведення атестації робочих місць, відсутність дозволів та декларації на використання обладнання та виконання робіт підвищеної небезпеки, не забезпеченість працюючих спецодягом та спецвзуттям, відсутність або не відповідність діючим нормативно-правовим актам з охорони праці колективних договорів. За результатами перевірок видані подання керівникам підприємств.

Бахмутське міське відділення продовжує працювати над підвищенням рівня заходів, спрямованих на забезпечення  реалізації державної політики у сфері державного соціального страхування, профілактики  виробничого травматизму, створення безпечних умов праці на підприємствах, в установах та організаціях.

Шановні роботодавці! Бережіть здоров'я та життя ваших працівників. Ваше ставлення до вимог законодавства з охорони праці є запорукою безпеки та сумлінного виконання свої обов’язків працівниками. ПАМЯТАЙТЕ ПРО ЦЕ!

Бахмутське міське відділення
управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування
України в Донецькій області

Останні статті на сайті


Пошук

Актуально