Зараз на сайті 1 користувач та 46 гостей.

ExportUA

Бахмутські дівчата знову святкують перемогу!

Переглядів: 1199
13.10.2021 - 12:05

07-10 жовтня м. Лиман, приймав змагання Чемпіонату Донецької області з волейболу серед дівчат 16 років та молодше.

Серед 9 команд з Лиману, Покровську, Соледарської ТГ, Курахова, Іллінівської ТГ, Селідова, Родинського та Краматорську  Бахмутські волейболістки, вихованки КДЮСШ №1, та спортивного коледжу ДОСКСП ім.. С. Бубки, яких тренує Олена Дробітько завоювали перше місце та чемпіонський кубок,  срібними призерами стала команда Покровська, а 3 місце посіли дівчата Лиману. Переможці та призери були нагороджені Кубками, медалями та грамоти від управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Вітаємо Бахмутських чемпіонок та бажаємо перемог і надалі

07-10 жовтня м. Лиман, приймав змагання Чемпіонату Донецької області з волейболу серед дівчат 16 років та молодше. 07-10 жовтня м. Лиман, приймав змагання Чемпіонату Донецької області з волейболу серед дівчат 16 років та молодше. 07-10 жовтня м. Лиман, приймав змагання Чемпіонату Донецької області з волейболу серед дівчат 16 років та молодше.