До уваги організацій та установ Бахмутської міської територіальної громади, які планують або вже здійснюють навчання за Типовою програмою, затвердженою наказом Міністерства соціальної політики України від 15.03.2021 № 131
Управлінням соціального захисту населення Бахмутської міської ради ведеться облік організацій, які здійснюють навчання фізичних осіб основам догляду за особами окремих категорій громадян відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 430 «Про затвердження порядку підготовки та перепідготовки фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності».
З метою створення реєстру організацій/установ, які планують або вже здійснюють навчання за Типовою програмою, затвердженою наказом Міністерства соціальної політики України від 15.03.2021 № 131, звертаємось з проханням до таких організації/установ повідомити про свою діяльність по даному напрямку або про готовність здійснення такого навчання Управління соціального захисту населення Бахмутської міської ради за адресою: м. Бахмут, вул.Перемоги, 53, телефон: 089-22-00-151, контактна особа Оксана Хижняк.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням