Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 13 гостей.

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Сучасний комплекс послуг служби зайнятості для безробітних

Переглядів: 97
17.01.2022 - 11:13
Сучасний комплекс послуг служби зайнятості для безробітних

11 та 13 січня 2022 року в Бахмутському міському центрі зайнятості пройшли  онлайн-семінари із загальних питань зайнятості на платформі ZOOM. В семінарах взяли участь 30 безробітних громадян, які перебувають на обліку у Бахмутському міському центрі зайнятості.

Фахівчиня відділу активної підтримки безробітних Вікторія Соловйова ознайомила учасників із сучасними підходами до отримання соціальних послуг, які надає служба зайнятості. Розповіла про переваги легальної зайнятості, ризики нелегальної роботи та трудової міграції, про гендерні аспекти на ринку праці.

Під час заходу слухачі були ознайомлені з сучасними електронними сервісами державної служби зайнятості, зокрема персональним кабінетом шукача роботи. Детально зупинилися на можливості проходження професійного навчання на замовлення роботодавця в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Разом з учасниками обговорили стан сучасного ринку праці,  актуальні вакансії та гарантії, які існують лише за умов офіційного працевлаштування.

Бахмутський міський центр зайнятості

11 та 13 січня 2022 року в Бахмутському міському центрі зайнятості пройшли  онлайн-семінари із загальних питань зайнятості на платформі ZOOM. 11 та 13 січня 2022 року в Бахмутському міському центрі зайнятості пройшли  онлайн-семінари із загальних питань зайнятості на платформі ZOOM.

Пошук

Актуально