Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

 Краеведческий музей г. Артемовск

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Переглядів: 97
27.01.2022 - 08:25
Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Це одна з наймасштабніших трагедій в історії земної цивілізації, жахливого нацистського злочину в роки Другої світової війни.

Аби вшанувати та зберегти пам’ять про цю страшну трагедію, про всіх невинно розстріляних, страчених у газових камерах, виснажених голодом і примусовою працею, Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію №60/7, яка нагадує нам про найтяжчий гріх і злочин проти людяності, миру та спокою.

Бахмут не за чутками знає про ті жахливі події, адже в алебастровому забої Артемівського заводу шампанських вин в 1942 році більше 3 000 жителів міста, більшість з яких були представниками єврейської спільноти, були заживо замуровані в камері № 46 і це - одне з місць наймасовішого знищення єврейського народу на Донеччині.

Минуле не буде забуте. Воно щодня вчить нас пам’ятати нашу історію і враховувати помилки, кидає виклик будувати краще майбутнє.

У цей День скорботи і пам’яті співчуваємо всьому цьому болю, страху та втраті. Пам'ять про тих людей повинна жити заради того, щоб більше ніколи знову не повторилися подібні трагедії.


Пошук

Актуально