Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 33 гостя.

Школа мистецтв м.Артемівська

Відбулось засідання позачергової 19 сесії Бахмутської міської ради 7 скликання

Переглядів: 118
17.02.2022 - 15:48

17 лютого 2022 року о 13.00 у великому залі засідань адміністративної будівлі міської ради відбулося засідання позачергової 19 сесії Бахмутської міської ради 7 скликання.

В ході пленарного засідання позачергової  19 сесії міської ради були прийняті рішення з питань:

1.  Про звернення депутатів  Бахмутської міської  ради  7 скликання   до жителів Бахмутської міської територіальної громади.

2. Про внесення змін до Програми забезпечення мобілізаційних та оборонних заходів на території Бахмутської міської територіальної громади на 2020-2023 роки.

По першому питанні депутат Бахмутської міської ради 7 скликання зачитала текст звернення депутатів до жителів Бахмутської міської територіальної громади:

« Ми, депутати Бахмутської міської ради 7 скликання, які представляють інтереси Бахмутської міської територіальної громади, звертаємось до всіх жителів  Бахмутської міської територіальної громади.

В Україні з 2014 року триває війна і останнім часом на кордонах нашої держави склалася дуже непроста обстановка.

Російська Федерація постійно нагнітає безпекову ситуацію, накопичуючи війська і техніку, проводячи сухопутні й морські маневри поблизу української держави. Російська влада погрожує Україні та Європі, висуваючи ультиматуми й вимагаючи так званих «гарантій безпеки» для себе, при цьому абсолютно нехтуючи такими ж правами інших держав.

І українська влада, і провідні світові лідери докладають максимум зусиль для того, щоб врегулювати ситуацію політико-дипломатичним шляхом. Свідчення тому – десятки перемовин на найвищому рівні, що відбулися протягом останніх кількох тижнів.

Наша держава хоче миру, наша держава хоче сісти за стіл переговорів і вести конструктивний діалог, проте Україна не готова поступатися національними інтересами чи суверенітетом.

Ми, депутати Бахмутської міської ради 7 скликання, повністю підтримуємо зусилля Президента України Володимира Зеленського, вітчизняних дипломатів, а також наших захисників – Збройні сили України.

Закликаємо всі політичні сили до єдності, консолідації зусиль, щоб спільно протистояти тиску з боку агресора, не розхитувати політичну ситуацію всередині країни.

Звертаємося до жителів Бахмутської міської територіальної громади й усіх українців із закликом не поширювати панічні настрої, чутки та російську пропаганду, не піддаватися на інформаційно-психологічні атаки й не підігрувати агресору. Наш спокій допомагає владі, дипломатам і силовикам гідно виконувати свою роботу із захисту держави та українців.

Вірте в нашу армію, у наших воїнів, які мають достатньо сил і засобів, а також відповідний бойовий досвід, щоб у разі потреби відстояти нашу державу. Українське військо сьогодні найбільш потужне з 2014 року, а коаліція партнерів, які надають нам підтримку, найширша з моменту проголошення незалежності.

Ми просимо всіх, хто має таку можливість і відповідний досвід, підтримати загони територіальної оборони, максимально сприяти їхній розбудові. Водночас громадяни мають продовжувати працювати, не змінювати свій звичайний спосіб життя – це забезпечить нормальну економічну діяльність, а отже, і можливість Збройних сил захищати Україну так, як потрібно, і стільки, скільки потрібно.

Відповідно до визначених законодавством повноважень міських рад, а також з метою виконання Закону України «Про основи національного спротиву», звертаємось до центральних органів влади України стосовно фінансового забезпечення загонів територіальної оборони та сприяння їх найшвидшої розбудови.

Пам’ятаймо, що в єдності – наша сила!

Тільки разом ми переможемо будь-якого ворога!

Слава Україні!».

По другому питанню виступив перший заступник міського голови Максим Сутковий, який пропонував внести зміни до Програми забезпечення мобілізаційних та оборонних заходів на території Бахмутської міської територіальної громади на суму 401,0 тис.грн. на заходи по територіальній обороні.

На цьому  пленарне засідання  позачергової 19 сесії міської ради було закрите.


Пошук

Актуально