Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 44 гостя.

Школа мистецтв м.Артемівська

Шляхи підвищення якості освіти Бахмутського району

Переглядів: 896
18.02.2022 - 14:00

Заступник міського голови Інеса Мельник, начальник управління освіти Наталя Дроздова взяли участь у заході щодо якості освіти у громадах Бахмутського району, організованого управлінням Державної служби якості освіти у Донецькій області.

Державна служба якості освіти України, як центральний орган виконавчої влади, забезпечує якість освіти та освітньої діяльності, а також здійснює державний контроль за закладами освіти щодо дотримання законодавства.

На засадах партнерства управління співпрацює з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоуправління, з керівниками закладів освіти, педагогами, батьками та учнями.

Під час заходу, на якому були присутні представники Бахмутської, Торецької, Сіверської, Званівської, Часовоярської, Світлодарської, Соледарської громад, розглянули питання щодо формування єдиного розуміння громадою стратегічних напрямів у роботі управління Служби та функціонування інструментів реалізації державної політики, обговорили роль засновника закладу освіти у забезпеченні якості освіти в громадах в умовах децентралізації.

Організатори та учасники наради акцентували увагу на сертифікації, що є інструментом підтримки та мотивації педагогів до самовдосконалення і підвищення професійної майстерності. Окрім того, сформували спільне розуміння якості освіти, оскільки інформаційна підтримка та систематичне інформування громадськості щодо ключових питань освіти має вплив на державну політику у сфері освіти.

p1049221p1049211p1049181p1049176