Заступник міського голови Інеса Мельник, начальник управління освіти Наталя Дроздова взяли участь у заході щодо якості освіти у громадах Бахмутського району, організованого управлінням Державної служби якості освіти у Донецькій області.
Державна служба якості освіти України, як центральний орган виконавчої влади, забезпечує якість освіти та освітньої діяльності, а також здійснює державний контроль за закладами освіти щодо дотримання законодавства.
На засадах партнерства управління співпрацює з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоуправління, з керівниками закладів освіти, педагогами, батьками та учнями.
Під час заходу, на якому були присутні представники Бахмутської, Торецької, Сіверської, Званівської, Часовоярської, Світлодарської, Соледарської громад, розглянули питання щодо формування єдиного розуміння громадою стратегічних напрямів у роботі управління Служби та функціонування інструментів реалізації державної політики, обговорили роль засновника закладу освіти у забезпеченні якості освіти в громадах в умовах децентралізації.
Організатори та учасники наради акцентували увагу на сертифікації, що є інструментом підтримки та мотивації педагогів до самовдосконалення і підвищення професійної майстерності. Окрім того, сформували спільне розуміння якості освіти, оскільки інформаційна підтримка та систематичне інформування громадськості щодо ключових питань освіти має вплив на державну політику у сфері освіти.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням