В освітній локації «З Бахмутом у серці. Полтава» відбулася чергова консультація з української мови, присвячена підготовці до національного мультипредметного тесту (НМТ). Цього разу учні повторили частини мови, їхні морфологічні ознаки та можливі синтаксичні ролі.
Вчитель української мови детально пояснив особливості кожної частини мови, звертаючи увагу на їхні морфологічні характеристики та можливі функції в реченні. Окремо були розглянуті незмінювані іменники, адже саме з ними учні часто мають певні труднощі. Наприклад, з’ясували, що слово «НАТО» належить до середнього роду, хоча в перекладі з англійської мови воно означає «Північно - атлантична договірна організація».
Консультації з української мови в рамках підготовки до НМТ проводяться щомісячно. Усі охочі старшокласники можуть долучитися до живого спілкування з кваліфікованими вчителями та удосконалити свої знання.
За інформацією Управління освіти Бахмутської міської ради.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням