Заступник міського голови Бахмутської міської ради Сергій Родін та представники Бахмутської громади відвідали Гощу з нагоди Дня Гощанської територіальної громади Рівненської області, висловили свої щирі вітання та взяли участь у святкових заходах.
Бахмутяни виразили вдячність голові Гощанська селищна рада Миколі Панчуку за підтримку та всебічну допомогу Бахмутському центру професійно-технічної освіти, який було релоковано до Гощі. У складний для країни час ця допомога є неоціненною для забезпечення безперервного навчального процесу, підтримки здобувачів освіти та педагогічного колективу. Були обговорені плани й перспективи подальшої взаємодії та співпраці між громадами.
Бахмутські представники також мали можливість поспілкуватися із заступником голови Рівненської обласної державної адміністрації Ігорем Павленком. Під час зустрічі були окреслені нові напрями партнерства та реалізації спільних проєктів.
Цей візит став черговим підтвердженням того, що співпраця та взаємодопомога між громадами є запорукою сталого розвитку та успіху. Об'єднання зусиль відкриває нові можливості для підтримки мешканців Бахмутської громади, які наразі проживають у Рівненській області.
Останні статті на сайті
- Члени сімей військовослужбовців та учасників бойових дій, які мають право звернутися за призначенням пільги на житлово-комунальні послуги
- Способи надання управителями багатоквартирних будинків та ОСББ Пенсійному фонду України відомостей, необхідних для призначення субсидій та пільг
- Податкова знижка: розрахунок за користування іпотечним житловим кредитом
- Інструкція: як подати заяву про зміну виплатних реквізитів онлайн
- Роз’яснення для громад: встановлення органами місцевого самоврядування пільг зі сплати місцевих податків
- До уваги покупців! Вимагайте фіскальний чек для захисту власних прав
- Платникам податку на прибуток: подання податкової звітності
- Право на податкову знижку: перелік витрат, які можна включити до податкової знижки
- Яка процедура розрахунку ліміту залишку готівки в касі?
- До уваги сільгоспвиробників Донеччини!