Унікальний природно-ресурсний потенціал Донеччини у свій час зумовив перетворення переважно аграрного району в індустріальний із провідною роллю важкої промисловості.
В свою чергу, паливна промисловість та електроенергетика спеціалізуються на видобутку кам’яного вугілля. Комбінуючись із металургійним і паливно-енергетичним комплексами, використовуючи в роботі мінеральні солі власних родовищ, Донеччина відрізняється також потужною хімічною промисловістю – виробництвом азотних і фосфорних добрив, соди та іншої продукції хімії органічного синтезу.
Таким чином, ефективне та дбайливе використання корисних копалин стане однією з найважливіших передумов відновлення і подальшого розвитку нашого регіону після звільнення Донеччини від російської окупації.
Протягом дев’яти місяців 2024 року платники рентних платежів – надрокористувачі Донецької області спрямували до державного бюджету країни 159,9 млн гривень.
Останні статті на сайті
- Як платнику податків вийти із критеріїв ризиковості ?
- Управління податковими ризиками: системність та єдиний підхід
- Декларування 2025: податкова знижка за оренду житла внутрішньо переміщеним особам
- Коли та за якою ставкою сплачується військовий збір платниками єдиного податку третьої групи?
- Деклараційна кампанія – 2025 триває: граничні строки подання податкової декларації
- Податок на нерухомість: кому і скільки доведеться сплатити у 2025 році за «зайву» площу
- Як повідомити органи ПФУ про зміни, які впливають на призначення житлової субсидії чи пільги
- Деклараційна кампанія 2025: щодо відповідальності за несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи
- Деклараційна кампанія 2025: випадки не подання податкової декларації
- До уваги депозитарних установ та банків, інших фінансових установ, небанківських надавачів платіжних послуг, емітентів електронних грошей