У Києві відбулася конференція «Презентація реєстру Музейного фонду України», головною темою якої стала діджиталізація музейних фондів України.
У заході взяли участь представники урядів України та Польщі, культурної спільноти й міжнародних організацій. Серед учасників був і науковий співробітник Бахмутського краєзнавчого музею Віктор Тригуб.
Присутні обговорювали значення цифровізації культури як інструменту збереження національної ідентичності, особливо в умовах війни. Цифрова трансформація має на меті створення умов, які зроблять Україну найзручнішою країною у світі — як для громадян, так і для фахівців культурної галузі.
Під час конференції презентували реєстр Музейного фонду України — ресурс, покликаний зібрати всю інформацію про музейний фонд країни в єдиній електронній базі та забезпечити доступність даних для громадськості та експертів. Наразі до реєстру вже приєдналися понад 300 музеїв із 652.
Другу частину зустрічі присвятили панельній дискусії на тему «Реєстр музейного фонду: актуальність, виклики, перспективи» та тематичним презентаціям.
Останні статті на сайті
- Як платнику податків вийти із критеріїв ризиковості ?
- Управління податковими ризиками: системність та єдиний підхід
- Декларування 2025: податкова знижка за оренду житла внутрішньо переміщеним особам
- Коли та за якою ставкою сплачується військовий збір платниками єдиного податку третьої групи?
- Деклараційна кампанія – 2025 триває: граничні строки подання податкової декларації
- Податок на нерухомість: кому і скільки доведеться сплатити у 2025 році за «зайву» площу
- Як повідомити органи ПФУ про зміни, які впливають на призначення житлової субсидії чи пільги
- Деклараційна кампанія 2025: щодо відповідальності за несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи
- Деклараційна кампанія 2025: випадки не подання податкової декларації
- До уваги депозитарних установ та банків, інших фінансових установ, небанківських надавачів платіжних послуг, емітентів електронних грошей