У рамках реалізації ініціатив Президента України Віктора Януковича «Сильне самоврядування - вирішення повсякденних проблем», 20 вересня 2013 року на території загальноосвітньої школи № 1 відбулося свято мікрорайону.
На святі були присутні депутат Донецької обласної ради Ордаш Дадашов, начальник організаційного відділу Артемівської міської ради Тетяна Чернікова, депутати Артемівської міської ради Валерій Бойко та Валерій Пантєєв, жителі мікрорайону.
У своєму виступі Ордаш Саліхович розповів присутнім про проведену роботу на своєму виборчому окрузі, привітав усіх зі святом мікрорайону і подарував подарунки ветеранам Великої Вітчизняної війни та довгожителям мікрорайону. Валерій Бойко вручив подарунки новонародженому в 2013 році. Валерій Пантєєв привітав жителів мікрорайону, побажав усім дитячої безпосередності і міцного здоров'я.
За подарунки, сміх і настрій подякувала депутатам і директору загальноосвітньої школи № 1 голова мікрорайону «Центральний» Людмила Пляшечник.
Діти мікрорайону підготували концертні номери і радували присутніх яскравими виступами.
Останні статті на сайті
- Про запобігання мобінгу (цькуванню) на робочому місці
- Призупинення дії трудового договору з найманими працівниками у зв’язку з активними бойовими діями на території підприємства
- Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та основне право на роботі
- Скорочений та неповний робочий час: у чому відмінності?
- Гендерна рівність у трудових відносинах. Внесення питання забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків до колективних договорів
- Організація та проведення суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану
- Про ознаки примусової праці та поради, як її уникнути
- Про звільнення працівника за його ініціативою з підприємства, що знаходиться в зоні ведення бойових дій, та набуття статусу безробітного
- Як запобігти нещасним випадкам при використанні генераторів в побуті
- ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ: ПРОФІЛАКТИКА ТА ДОПОМОГА