Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 53 гостя.

Офійний сайт Соледарської міської ради

На Донеччині проводиться активна робота з поліпшення житлових умов ветеранів війни

Переглядів: 3927
29.10.2013 - 14:51
На Донеччині проводиться активна робота з поліпшення житлових умов ветеранів війни

Майже 252 мільйони гривень склала сума фінансування пільг по сплаті житлово-комунальних послуг ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань, ветеранам військової служби та іншим пільговим категоріям громадян на Донеччині за результатами дев’яти місяців поточного року.

Варто сказати, що вищевказана сума, отримана за рахунок коштів державного бюджету і склала  100% від запланованих асигнувань з фінансування пільг за дев’ять місяців поточного року.

В регіоні проводиться комплексна робота з виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА і в частині поліпшення рівня житлових умов ветеранів.  

Протягом цього року на Донеччині забезпечені житлом 39 інвалідів війни та учасників бойових дій.    

Також за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам протягом цього року на проведення капітальних ремонтів житла ветеранам війни та прирівняних до них осіб було спрямовано 900 тисяч гривень. Наразі фінансування із проведення капремонту житла ветеранів продовжується. 

Особлива увага в регіоні приділяється ветеранам, що опинилися в складних життєвих обставинах. Задля забезпечення належного соціального захисту цієї категорії громадян в регіоні існують будинки інтернати. В містах та районах області функціонує  21 будинок, в яких проживає понад шести тисяч осіб. Майже півтори тисячі з них  ветерани війни.

Ветерани Великої Вітчизняної війни забезпечені окремими житловими кімнатами, розрахованими на 1-2 особи, які обладнані телевізорами, холодильниками, функціональними ліжками тощо.

В умовах будинків-інтернатів лікарями надається необхідна медична та стоматологічна допомога. Всі ветерани своєчасно проходять медичний огляд із залученням лікарів-фахівців на базі закріплених лікувально-профілактичних закладів області.

Поліпшенню рівня соціального захисту ветеранів війни приділяє особливу увагу голова Донецької облдержадміністрації Андрій ШИШАЦЬКИЙ. Глава регіону неодноразово підкреслював, що регіональна влада разом з органами місцевого самоврядування повинні проводити системну й комплексну роботу з поліпшення життя ветеранів на виконання доручень Президента та Уряду.   


Пошук

Актуально