Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 53 гостя.

Рекомендуємо

ExportUA

Конкурс читців «Бринить, співає наша мова…» в Артемівській ЗОШ № 24

Переглядів: 3100
07.11.2013 - 10:18
Конкурс читців «Бринить, співає наша мова…»  в Артемівській ЗОШ № 24

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Кожній дитині - всебічний розвиток» в Артемівській ЗОШ № 24 пройшов конкурс читців «Бринить, співає наша мова…», присвячений Дню української писемності та мови.

Учні 6 - 11 класів читали поезії про красу рідного краю, його традиції. А Шевченкове та Франкове Слово, художні шедеври нашої класики стали взірцем і мірилом не лише для конкурсантів, а й для уболівальників.

Звучали поезії Андрія Малишка, Івана Малковича, Володимира Сосюри, Світлани Решетової, тощо. Акторською майстерністю, емоційною насиченістю, мовним колоритом полонили і глядачів, і членів журі Катерина Гусева (6-А клас), Карина Курліщук (7 клас), Олександра Алеко (8-А клас), Валерія Гаращенко (8-Б клас), Дарья Безмен (10 клас), Анастасія Ставицька (11 клас).

Переможцями конкурсу стали: Олександра Алеко - І місце, Валерія Гаращенко - ІІ місце, Катерина Гусева - ІІІ місце. Дівчатка були нагороджені почесними грамотами і відзнаками. Та головне те, що учні доторкнулись до джерел і витоків народної культурної спадщини, відчули себе справжніми патріотами.

В Артемівській ЗОШ № 24 пройшов конкурс читців «Бринить, співає наша мова…», присвячений Дню української писемності та мови.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально