Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 43 гостя.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Всеукраїнський місячник «Увага! Діти на дорозі!» в Артемівській школі №12

Переглядів: 2397
22.09.2014 - 12:40
Всеукраїнський місячник «Увага! Діти на дорозі!» в Артемівській школі №12

Ось і закінчилося тепле літо, а разом із ним веселі дитячі канікули. І тепер на вулицях міста побільшало маленьких пішоходів. Чи не забули вони за період канікул про правила дорожнього руху?

В рамках Всеукраїнського місячника «Увага! Діти на дорозі!» з 20 серпня по 20 вересня 2014 року в Артемівській школі №12 було проведено ряд заходів: цікаві виховні години, вікторини, рольові ігри з дотримання правил дорожнього руху. Головною метою всіх заходів стала організація здійснення профілактичної роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, вивчення правил дорожнього руху та правил безпечної поведінки на дорозі.

Протягом місячника відбулися зустрічі з працівниками ДАІ міста Артемівська, перед учнями виступив інспектор автоінспекції Ігор Дзюба. У класних колективах пройшли єдині уроки «Молоде покоління за безпечний рух», конкурс відеороликів «Безпечний рух - запорука збереження здоров’я». У класах були оновлені куточки уважних пішоходів, в щоденниках учнів оформлені маршрутні листи «Дім-школа-дім». Волонтерський загін старшокласників відвідав молодшу та середню ланки, щоб нагадати дітям про правила дорожнього руху. На батьківських зборах класні керівники нагадали батькам про дотримання безпечної поведінки їх дітей на дорозі. Сподіваємось, що діти будуть уважними пішоходами, використовуючи отримані знання на практиці.

bezymyannyy1bezymyannyy4

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально