Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 76 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Спортивне свято для дошкільнят дитсадків «Дзвіночок» та «Кристалик»

Переглядів: 1900
07.10.2014 - 10:50
Спортивне свято для дошкільнят дитсадків «Дзвіночок» та «Кристалик»

Недаремно кажуть в народі: «Якщо дитина бігає і грається – їй здоров’я посміхається». В цьому переконалися вихованці дошкільних навчальних закладів №10 «Кристалик» та №25 «Дзвіночок», які часто проводять сумісні спортивні свята та розваги.

У садочку №10 відбувся туристичний зліт за підтримки та участі Артемівського міського центру туризму краєзнавства та екскурсій.

Інструктори на чолі з директором центру Валерієм Кучером навчили дітей туристичним хитрощам: встановлювати палатки, переправлятися з карабінами по канату, і навіть, правильно укладатись в спальні мішки.

Скільки було радості, коли малята мандрували стежинками, стрибали на «купини по болоту», гасили «пожежу у лісі», рятуючи лісових мешканців.

А який похід без привалу! Справжнім дивом була печена картопля та запашний чай з печивом. Куштували всі: і діти, і батьки, які щиро дякували організаторам за отримане задоволення.

Інструктори Артемівського міського центру туризму краєзнавства та екскурсій навчили дітей садочка №10 туристичним хитрощам: встановлювати палатки, переправлятися з карабінами по канату, правильно укладатись в спальні мішки.Інструктори Артемівського міського центру туризму краєзнавства та екскурсій навчили дітей садочка №10 туристичним хитрощам: встановлювати палатки, переправлятися з карабінами по канату, правильно укладатись в спальні мішки.Інструктори Артемівського міського центру туризму краєзнавства та екскурсій навчили дітей садочка №10 туристичним хитрощам: встановлювати палатки, переправлятися з карабінами по канату, правильно укладатись в спальні мішки.Інструктори Артемівського міського центру туризму краєзнавства та екскурсій навчили дітей садочка №10 туристичним хитрощам: встановлювати палатки, переправлятися з карабінами по канату, правильно укладатись в спальні мішки.Інструктори Артемівського міського центру туризму краєзнавства та екскурсій навчили дітей садочка №10 туристичним хитрощам: встановлювати палатки, переправлятися з карабінами по канату, правильно укладатись в спальні мішки.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально