Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

Відбулось засідання колегії відділу освіти Артемівської міської ради

Переглядів: 3218
30.12.2014 - 10:35

Відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради відбулась нарада керівників навчальних закладів, яку провела начальник відділу освіти Марина Рубцова.

У ході наради було розглянуто питання стану управлінської діяльності шкіл щодо організації роботи зі створення умов для навчання державною та рідною мовами. Головний спеціаліст з питань загальної середньої освіти Анна Орел зупинилась на аналізі мовної ситуації в освітянській сфері. З початку навчального року 49,6% учнів шкіл навчаються державною мовою. Цей  показник щорічно збільшується. Водночас було наголошено на зниженні вимог щодо набору учнів в україномовні класи школами №№2,7,12,13,15,24, які мають відповідний статус. Як позитив відзначено системну роботу по відкриттю україномовних класів школами №№5,14,17,18, які мають статус російськомовних. Більш ретельно відділом  освіти вивчалось питання функціонування української та рідної мови в ЗОШ №№2,13,24 та НВК№29. За підсумками визначено ряд позитивних тенденцій та проблемних питань, які потребують вирішення. У ході обговорення даного питання з керівниками шкіл було вироблено ряд дієвих рекомендацій, які будуть реалізовуватись з січня 2015.

Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2014 рік та з метою вивчення системи роботи щодо виконання чинного законодавства з питань соціального захисту учасників навчально-виховного процесу у ЗОШ №№9,14,15 вивчалося питання за даним напрямком роботи. Спеціаліст відділу Людмила Анісімова доповіла, що за результатами діяльності закладів робота проводиться на задовільному рівні, тому й надалі необхідно забезпечувати неухильне виконання чинного законодавства, нормативних документів з метою реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист і всебічний розвиток.

Про стан безпеки життєдіяльності, профілактики травматизму за підсумками 2014 року та поліпшення умов безпеки праці й навчання в закладах освіти проінформував В’ячеслав  Помінов, головний спеціаліст, який зауважив, що  відділ освіти постійно тримає на контролі підвищення рівня виконавчої дисципліни щодо виконання вимог діючого законодавства про охорону праці, організації роботи з безпеки життєдіяльності в навчальних закладах. У зв’язку із складною ситуацією на території області, небезпекою під час проведення антитерористичної операції адміністраціями шкіл та дошкільних закладів були складені та відпрацьовані плани тимчасової евакуації дітей та співробітників при загрозі терористичних проявів, обстрілів, пожежі. Відмічено також, що протягом минулого року навчальні заклади проводили роботу щодо підтримки та удосконалення існуючих умов навчально-виховного процесу, вели профілактично-роз’яснювальну роботу щодо попередження нещасних випадків, відпрацьовували практичні дії у надзвичайних ситуаціях: пожежі, загрозі терористичного акту, обстрілах; розробляли та здійснювали комплекси заходів з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності.

Анастасія Зікас, в.о. завідувача Центру практичної психології та соціальної роботи, звітувала про виконання Плану заходів щодо розвитку психологічної служби міста на період до 2017 року. У подальшому ЦППСР спрямує свою роботу на продовження надання методичної допомоги працівникам соціально-психологічних служб навчальних закладів міста в напрямку виконання положень державних соціальних, міжгалузевих комплексних програм з метою підвищення ефективності та результативності забезпечення ними адаптивного та комфортного освітнього простору.

Керівники навчальних закладів були також ознайомлені з підсумками інвентаризації за 2014 рік, обговорені питання кадрової роботи, підведені підсумки участі учнів шкіл в міських етапах Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсі-захисті науково-дослідних робіт МАН, конкурсі педмайстерності «Учитель року 2015». Також наголошено на забезпеченні зайнятості учнів у канікулярний період, безпечному проведенні новорічних та різдвяних заходів.

За підсумками роботи наради з кожного питання прийняті відповідні рішення, які взяті на контроль для забезпечення їх виконання.

 

Відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради відбулась нарада керівників навчальних закладів, яку провела начальник відділу освіти Марина Рубцова.Відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради відбулась нарада керівників навчальних закладів, яку провела начальник відділу освіти Марина Рубцова.Відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради відбулась нарада керівників навчальних закладів, яку провела начальник відділу освіти Марина Рубцова.Відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради відбулась нарада керівників навчальних закладів, яку провела начальник відділу освіти Марина Рубцова.Відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради відбулась нарада керівників навчальних закладів, яку провела начальник відділу освіти Марина Рубцова.

Останні статті на сайті