Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 53 гостя.

Рекомендуємо

ExportUA

Хвилина мовчання

Переглядів: 2024
15.01.2015 - 13:37
Хвилина мовчання

15 січня о 12.00 керівництво та працівники Артемівської міської ради відзначили хвилиною мовчання пам’ять мирних жителів, що загинули в страшній трагедії під Волновахою.

Із словами співчуття до родичів та близьких загиблих звернувся міський голова Олексій Рева. Він наголосив, що трагедія що трапилась не повинна повторитися знову.

«Найбільша проблема – це байдужість і несвідомість суспільства, весь світ повинен знати про страшні події, що відбуваються нині в України. Ми всі повинні об’єднатися заради миру і спокою на нашій землі.» - сказав Олексій Рева.

15 січня о 12.00 керівництво та працівники Артемівської міської ради відзначили хвилиною мовчання пам’ять мирних жителів, що загинули в страшній трагедії під Волновахою.15 січня о 12.00 керівництво та працівники Артемівської міської ради відзначили хвилиною мовчання пам’ять мирних жителів, що загинули в страшній трагедії під Волновахою.15 січня о 12.00 керівництво та працівники Артемівської міської ради відзначили хвилиною мовчання пам’ять мирних жителів, що загинули в страшній трагедії під Волновахою.15 січня о 12.00 керівництво та працівники Артемівської міської ради відзначили хвилиною мовчання пам’ять мирних жителів, що загинули в страшній трагедії під Волновахою.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально