Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 96 гостей.

Презедент України

Кімната-музей писанкарства та розвитку народних ремесел при Базовому комунальному закладі культури «Бахмутський міський народний Дім»

Переглядів: 48641

Комунальний заклад культури «Бахмутський міський народний Дім»
вул. Перемоги 23а,
м. Бахмут,
Донецька обл.,
Україна 84500

Справжнім культурним осередком є Кімната-музей писанкарства та розвитку народних ремесел при Базовому комунальному закладі культури «Бахмутський міський народний Дім» Кімнату-музей відкрито в 2008 році. Вона  має у своєму розпорядженні зібрання писанок з усієї України, які стали унікальним базисом знань про типи народного мистецтва. Унікальні писанки, які створюють та відображають український, традиційний, обрядовий колорит з писанкарства та розвитку народних ремесел, надихають відвідувачів до справжнього тонкого та українського декоративно - ужиткового мистецтва. А допомагають в цьому майстер - класи, які проводяться під час екскурсій. «Ажурна павутина» - так називають відвідувачі побачене ювелірне мистецтво. Також, відвідувачі можуть ознайомитись з мистецтвом вишивки, гончарства, виставками творчих виробів майстрів декоративно - ужиткового мистецтва нашого міста, які кожного разу оновлюються. Це унікальні за своєю технікою вироби з бісеру, лози, солі, ляльки-мотанки та ще багато цікавого. Не залишать нікого байдужим фестивалі - ярмарки з популяризації народних ремесел, автентичного фольклору, культури та її сучасного бачення українцями, які дуже колоритно проходять у нашому місті. Учасниками Фестивалю є запрошені майстри традиційних народних ремесел, майстри сучасних форм творчості, як з Бахмута, так і з різних міст України. Під час таких фестивалів можна придбати дійсно унікальні речі!

Посилання за темою:
Контактні дані установ, що здійснюють організацію та проведення екскурсій по місту
Бахмутський краєзнавчий музей
Приватне акціонерне товариство "АртВайнері "

Кімната-музей писанкарства та розвитку народних ремесел при Артемівському міському народному ДоміЕкспозиція кімнати-музею писанкарства та розвитку народних ремесел при Артемівському міському народному ДоміЕкспозиція кімнати-музею писанкарства та розвитку народних ремесел при Артемівському міському народному ДоміЕкспозиція кімнати-музею писанкарства та розвитку народних ремесел при Артемівському міському народному ДоміЕкспозиція кімнати-музею писанкарства та розвитку народних ремесел при Артемівському міському народному ДоміЕкспозиція кімнати-музею писанкарства та розвитку народних ремесел при Артемівському міському народному ДоміЕкспозиція кімнати-музею писанкарства та розвитку народних ремесел при Артемівському міському народному ДоміЕкспозиція кімнати-музею писанкарства та розвитку народних ремесел при Артемівському міському народному Домі