Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

 Краеведческий музей г. Артемовск

Степан Кубів: Угода про вільну торгівлю з Ізраїлем буде сприяти розвитку промисловості та переробного виробництва в Україні

Переглядів: 663

28 березня, глави української та ізраїльської делегацій погодили завершення переговорного процесу щодо положень Угоди про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль.

“Угода про вільну торгівлю з Ізраїлем буде сприяти розвитку промисловості та переробного виробництва в Україні завдяки співпраці та кооперації українських та ізраїльських підприємств. Угода зробить експорт до Ізраїлю дешевшим - шляхом скасування або зменшення ввізних мит, та швидшим - завдяки домовленостям щодо спрощення митних процедур, що сприятиме збільшенню нашого експорту. Це частина роботи Уряду та Міністерства з розширення можливостей для експортерів та доступу до ринків”, - прокоментував Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Степан Кубів додав, що уже зараз торгівля між Україною та Ізраїлем демонструє зростання. Так, у 2017 році українські підприємства експортували до Ізраїлю товарів і послуг на 781,2 млн дол. США, тобто на 19,1% більше за 2016 рік.

“Ізраїльський ринок багато імпортує. У 2017 році імпорт склав 69,1 млрд дол. США, у лютому цього року - 6,8 млрд дол. США. На сьогодні Угода - це, в першу чергу, нові можливості для українських промислових товарів та сільськогосподарської продукції. До того ж Ізраїль є ринком у фокусі для нашого експорту згідно з Експортною стратегією. Тому протягом переговорного процесу ми доклали значних зусиль, аби прискорити укладення Угоди про вільну торгівлю з цією країною”, - зазначила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торговий представник України Наталія Микольська.

За словами Наталії Микольської, Ізраїль є досить закритим ринком, з високими ввізними митами, а також специфічними вимогами до продукції, які пов’язані з релігійними аспектами. За її словами, переговорна команда доклала максимум зусиль для того, щоб відкрити доступ українським товарам до цього ринку.

Глави делегацій також затвердили подальший план дій для підписання Угоди. Сторонами буде здійснено її детальну юридичну вивірку, після чого документ буде поданий відповідним органам обох країн для затвердження.

Сторони очікують, що лібералізація ринків товарів стане поштовхом для зростання обсягів торгівлі. Як відомо, експорт української продукції до Ізраїлю зростає. В 2017 році обсяг експорту українських товарів складав 604,6 млн доларів США та збільшився на 23,8% в порівнянні з 2016 роком.

Джерело:

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/stepan-kubiv-ugoda-pro-vilnu-torgivlyu-z-...

28.03.2018 - 13:08