Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 78 гостей.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Рішення виконкому Бахмутської міської ради від 08.09.2021

Переглядів: 346

Порядок денний

№ рішення Назва рішення Змінюється рішенням Вносить зміни до рішення Втрата чинності
№240 Про початок опалювального сезону 2021-2022 років на території Бахмутської міської територіальної громади.      
№241 Про затвердження мережі закладів освіти Управління освіти Бахмутської міської ради на 2021-2022 навчальний рік.      
№242 Про затвердження плану роботи виконавчих органів Бахмутської міської ради на IV квартал 2021 року.      
№243 Про організацію у 2021-2022 навчальному році допризовної підготовки учнів, студентів закладів освіти, розташованих на території Бахмутської міської територіальної громади.      
№244 Про нагородження Почесною грамотою Бахмутської міської ради та Почесною грамотою виконкому Бахмутської міської ради.      
№245 Про затвердження персонального складу Громадської ради при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради 2021-2023 рр.      
№246 Про затвердження кошторисних розрахунків і вартості безоплатного капітального ремонту квартири, яка належить на праві приватної спільної власності особі з інвалідністю ІІІ групи внаслідок війни (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) та житлового будинку, який належить на праві приватної власності особі з інвалідністю ІІІ групи внаслідок війни (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)).      
№247 Про затвердження складу комісії по обстеженню технічного стану житлових приміщень, розташованих на території Бахмутської міської територіальної громади, для визначення права на призначення житлових субсидій та надання окремих видів державних допомог та Положення про неї. 21.12.2020 №403  
№248 Про взяття громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на квартирний облік при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради, зняття з квартирного обліку та внесення змін до облікових справ.      
№249 Про взяття на облік осіб, які потребують надання житлового приміщення з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.      
№250 Про надання жилого приміщення у місті Бахмут.      
№251 Про затвердження спільного рішення адміністрації та профспілки комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м.Бахмут» щодо заселення службового жилого приміщення у місті Бахмут.      
№252 Про виключення квартири з числа службових.      
№253 Про дозвіл громадянам на зміну договорів найму на жилі приміщення комунальної власності.      
№254 Про надання дозволу (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) на укладання договору купівлі-продажу 1/4 частки квартири від імені малолітньої дитини (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження.      
№255 Про надання дозволу неповнолітній дитині (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, на укладання договору дарування квартири.      
№256 Про надання дозволу (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), діючому від імені малолітньої дитини (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, на одержання грошової компенсації за належне йому для отримання жиле приміщення, як члену сім'ї військовослужбовця.      
№257 Про надання статусу дитини-сироти малолітньому (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження.      
№258 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, малолітній (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження.      
№259 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, неповнолітній (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження.      
№260 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, малолітній (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження.      
№261 Про встановлення піклування над неповнолітньою (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, опіки над малолітньою (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, та призначення гр. (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) піклувальником і опікуном над дітьми.      
№262 Про встановлення опіки над малолітнім (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, та призначення гр.(містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) опікуном над дитиною.      
№263 Про звільнення (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) від здійснення повноважень опікуна над малолітньою (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження.      
№264 Про затвердження висновку служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради про підтвердження місця проживання дитини (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, для її тимчасового виїзду за межі України.      
№265 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.      
№266 Про продовження строку перебування малолітньої дитини (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, в сім’ї патронатного вихователя.     10.11.2021 № 325
№267 Про влаштування малолітньої дитини (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, в сім’ю патронатного вихователя.      
№268 Про визначення місця проживання малолітньої дитини (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, з батьком (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)).      
№269 Про визначення місця проживання малолітньої дитини (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, разом з батьком (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)).      
№270 Про встановлення порядку побачення (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) з малолітньою дитиною (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження.      

Пошук

Актуально