Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 21 гість.

Рекомендуємо

Презедент України

Довідка щодо перевірки своєчасності подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру посадовими особами апарату Бахмутської міської ради за 2015 рік

Переглядів: 940

Відповідно до вимог Закону України від 07.04.2011 № 3206-VI «Про засади запобігання та протидії корупції» із внесеними до нього змінами, Закону України від 14.10.2014 № 1700-VII «Про запобігання корупції» із внесеними до нього змінами мною, як в.о. головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органами Бахмутської міської ради, було проведено  перевірку своєчасності подання суб’єктами декларування апарату Бахмутської  міської ради декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік (далі-Декларація).

За результатами проведеної перевірки повідомляю наступне:

Всі посадові особи апарату Бахмутської міської ради особисто подали Декларації за 2015 рік в установлений термін до 01.04.2016 року.

Головний спеціаліст відділу торгівлі, громадського харчування, побутових та платних послуг Бахмутської міської ради Васильєва Ірина Данилівна подала  Декларацію 28.04.2016р,  у зв’язку з тим, що перебуває у відпустці по догляду за дитиною, що не суперечить вимогам п.1 ст.12.Закону України від 07.04.2011 № 3206-VI «Про засади запобігання та протидії корупції» із внесеними до нього змінами.

Відповідно до п. 2 ст. 12 Закону України від 07.04.2011 № 3206-VІ «Про засади запобігання та протидії корупції» відомості, зазначені в деклараціях міського голови Реви О.О., секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І., першого заступника міського голови Савченко Т.М., заступників міського голови Головкіної О.А., Куліш Т.А., керуючого справами виконкому Бахмутської міської ради Недашковської Т.І., керівників відділів апарату Бахмутської міської ради та їх заступників,  керівників самостійних виконавчих органів Бахмутської міської ради та їх заступників опубліковані на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради у встановлений Законом термін.

Порушень вимог Закону України від 07.04.2011 № 3206-VI «Про засади запобігання та протидії корупції» із внесеними до нього змінами у частині своєчасності подання Декларацій та публікації їх на офіційному веб–сайті не виявлено.

Інформація щодо виникнення або існування потенційного або реального конфлікту інтересів при заповненні Декларацій від посадових осіб Бахмутської міської ради на адресу Бахмутської міської ради не надходила.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально