Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 47 гостей.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Особливості застосування касових апаратів на ринку

Переглядів: 299
04.11.2023 - 09:37

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що суб’єктам господарювання, які здійснюють розрахункові операції при продажі товарів на ринку, з 1 січня 2022 року необхідно застосовувати реєстратори розрахункових операцій або програмні реєстратори розрахункових операцій. Не застосовуються касові апарати при продажі товарів на ринку, лише платниками єдиного податку першої групи – фізичними особами – підприємцями.

Водночас, фізична особа-підприємець, яка здійснює роздрібний продаж товарів в магазинах та об’єктах ресторанного господарства, які розташовані на території ринку, не може бути платником єдиного податку першої групи, та відповідно зобов’язана застосувати РРО чи програмний РРО незалежно від обраної системи оподаткування та виду діяльності.

Відповідно до п. 291.4. ст. 291 Податкового кодексу України до платників єдиного податку першої групи належать фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (в 2023 році – 1118900 гривень).

osoblivosti_zastosuvannya_kasovih_aparativ_na_rinku