Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

Профілактика ГРЗ та грипу в осінньо-зимовий період в дошкільних навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради

Переглядів: 6894

З приходом осені, зими батьки починають переживати за своїх діточок, адже саме на ці сезони доводиться "розквіт" грипу, ГРЗ та ГРВІ. Щороку настає період сезонної епідемії, тоді практично неможливо захистити дитину від зараження, адже їй в будь-якому випадку доведеться контактувати з іншими дітьми. Основною задачею дитячого садка в цей період є організація профілактичної роботи щодо запобігання розповсюдження простудних захворювань та грипу.

У зв’язку з цим відділ освіти Артемівської міської ради акцентує увагу на необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед працівників закладів та батьків вихованців щодо здійснення профілактики ГРЗ в осінньо-зимовий період. Серед основних вимог щодо запобігання розповсюдження простудних захворювань є суворе дотримання режиму дня з максимальним перебуванням дітей на свіжому повітрі; належний контроль за станом здоров’я дітей та працівників, що дасть змогу своєчасно виключити можливість знаходження в закладах дітей та дорослих з ознаками простуди. Адміністрації закладів особливу увагу слід приділити посиленню контролю за виконанням санітарно-гігієнічних вимог, режиму провітрювання, вологого прибирання з використанням дезінфікуючих засобів.

Спільно з медичними працівниками, за згодою батьків та погодженням з дільничним педіатром пропонуємо проводити оздоровчо-профілактичні заходи: носіння «часникового намиста», полоскання ротової порожнини горла, профілактичне промивання носової порожнини, тощо.

Вважаємо за доцільне забезпечувати в дитячому садку та дома додаткову вітамінізацію їжі малечі з використанням продуктів харчування, які містять вітамін С, фітонциди та підвищують імунітет організму.

Вихователям дошкільних установ рекомендуємо проводити валеологічні міні-заняття з використанням наочності, засобів ІКТ, такі як: «Що таке простуда?», «Часник – ворог хвороб», «Якщо хворієш», «Щоб бути здоровим», «Корисна для здоров’я їжа», «Ти - здоровий», «Будь охайним».

Для посилення практичної спрямованості діяльності щодо запобігання простудних захворювань радимо організувати з батьками просвітницьку роботу за темами: «Заходи від кашлю», «Терморегуляція як спосіб профілактики», «Одягайте малюка на прогулянку так само, як одягнулися самі», «Продукти, що підвищують імунітет», «Вітаміни і гомеопатичні ліки», «Оксолінова мазь - це перший засіб для профілактики грипу та ГРВІ».

Бажаємо успіхів у вихованні здорових, фізично витривалих, загартованих дітлахів!

Відділ освіти Артемівської міської ради акцентує увагу на необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед працівників закладів та батьків вихованців щодо здійснення профілактики ГРЗ в осінньо-зимовий період. Відділ освіти Артемівської міської ради акцентує увагу на необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед працівників закладів та батьків вихованців щодо здійснення профілактики ГРЗ в осінньо-зимовий період. Відділ освіти Артемівської міської ради акцентує увагу на необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед працівників закладів та батьків вихованців щодо здійснення профілактики ГРЗ в осінньо-зимовий період. Відділ освіти Артемівської міської ради акцентує увагу на необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед працівників закладів та батьків вихованців щодо здійснення профілактики ГРЗ в осінньо-зимовий період.

Пошук

Актуально