Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 40 гостей.

Офійний сайт Соледарської міської ради

Культура: у неспокійний світ - гармонію та доброту

Переглядів: 2715

Найстарше місто Донбасу - Артемівськ - по праву пишається своїми багатими культурними традиціями, працьовитими, талановитими людьми.

У березні 2009 р. Артемівськ приймав учасників традиційного конкурсу юних дарувань "Бахмутська зірочка". Понад 800 дітей з Донецька, Артемівська, Димитрова, Дзержинська, Горлівки, Краматорська та інших міст на сцені оновленого Міського центру культури й дозвілля демонстрували свої таланти й боролися за право стати переможцями. Конкурс, як завжди, запалив нові зірки на небокраї нашого міста.

Квітень 2009 р. був ознаменований приїздом у наше місто примадонни російської естради Алли Пугачової. Співачка відвідала соляну шахту державного підприємства "Артемсіль". Незабутнє враження, за словами артистки, на неї справили соляні вироби та звучання камерного оркестру Артемівського музичного училища ім. Карабиця на глибині близько 300 метрів. У книзі почесних гостей Алла Пугачова залишила запис: "Спасибі за казковий "солений сон"!

Один із самих улюблених свят артемівців - День міста. Карнавальний хід, ушановування молодят, алея живих скульптур, вистава лялькового театру, веселі острівці, концертна програма за участю білоруського державного ансамблю "Пісняри", зірки української естради Ассії Ахат та творчих колективів міста зробили свято яскравим, барвистим і незабутнім.

Збереження культурної спадщини - одне із пріоритетних завдань міської влади. 14 жовтня 2009 р. в Артемівському краєзнавчому музеї була відкрита кімната Бахмутського козацтва. Бахмутський козачий полк на чолі з отаманом Володимиром Зимою допоміг науковим співробітникам музею у зборі матеріалів і надав спонсорську допомогу у відкритті кімнати.

Бібліотеки Артемівської міської бібліотечної системи постійно ведуть пошук позабюджетних засобів, беручи участь у всеукраїнських і обласних конкурсах. В 2009 р. міська бібліотека для дітей і бібліотека-філія №7 стали переможцями в обласному конкурсі "Крок у третє тисячоліття" і одержали книги на суму 2129 грн.

Центральна міська бібліотека розробила проект створення ресурсного центру по вивченню англійської мови, при якій буде працювати англійський літературний гурток. Мета проекту - залучення дітей міста до читання книг англійською мовою. На його реалізацію організаціями й закладами Сполучених Штатів Америки виділено 2210 доларів США. Для забезпечення роботи центру на засоби гранту були придбані меблі, DVD-програвач та акустична система, цифровий фотоапарат, а також отримані нові книги.

Міська бібліотека для дітей взяла участь в 2-му Всеукраїнському конкурсі благодійних проектів "Добро починається з тебе". Проект міської бібліотеки для дітей "Допоможемо дітям разом!" увійшов до числа кращих з 350 представлених проектів. Завдяки цьому бібліотека одержала нові книги.

Вдалим у творчому плані був 2009р. для учнів міських шкіл мистецтв. Так, дует Ольги Левченко та Ганни Анохіної - акордеоністок Часовоярскої школи мистецтв - посів друге місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі національної музики "Первоцвіт-надія 2009", який проходив у м. Києві. Марія Дворянкіна, що вчиться у школі мистецтв м. Артемівська, посіла друге місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі пісні й музики "Золота нотка" у м. Дніпропетровську. Сергій Новіков, Михайло Корсун, Дмитро Дорофеєв учні школи мистецтв м. Артемівська, посіли перші місця на обласному огляді-конкурсі "Бахмутськая весна".


Пошук

Актуально