Зараз на сайті 0 користувачів та 106 гостей.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

ВЕЛЕЛЫЕ СТАРТЫ

Переглядів: 3125
08.11.2016 - 13:27

Згідно з планом спортивно-масових заходів центру фізичного здоров'я «Спорт для всіх», 08 листопада, на спортивно-оздоровчій базі стадіону «Металург», пройшли традиційні міські змагання «Веселі старти» серед учнів 4-5 класів ІІ етап.

Головною метою змагань було формування у дітей сталої традиції до занять фізичною культурою і спортом, залучення дітей до систематичних занять , підвищення мотивації, популяризації здорового способу життя, формування змістового дозвілля та зайнятості дітей.
На змаганнях були присутні: головний спеціаліст Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради - Наталія Радіонова, директор центру «Спорт для всіх» - Олексій Абакумов. 130 школярів з 13 загальноосвітніх шкіл Бахмутської міської ради взяло участь у цікавих і різноманітних естафетах з елементами баскетболу,
легкої атлетики, хокею. Хлопці та дівчата  показали свої вміння та навички, отримані на уроках фізичного виховання. Найбільш спритними, швидкими, кмітливими і дружними, а також показали свою відмінну підготовку стали учні:
І місце - ЗОШ № 10
ІІ місце - ЗОШ № 9
ІІІ місце - ЗОШ №1
Команда ЗОШ № 10 потрапила у ІІІ етап обласних зональних змагання.
Далі місця розподілилися так:: 4 місце – ЗОШ № 5, 5 місце – ЗОШ № 15, 6 місце – інтернат № 1, 7 місце –ЗОШ № 24 , 8 місце – ЗОШ № 2, 9 місце – ЗОШ № 7, 10 місце – ЗОШ № 14, 11 місце – ЗОШ № 17, 12 місце – НВЗ № 11 , 13 місце – ЗОШ № 18.
Організатор змагань: центр «Спорт для всіх» та міський відділ освіти.
Спонсор змагань: Управління з питань  фізичної культури та спорту Бахмутської  міської ради надав приміщення і нагородив  грамотами всіх учасників та Кубком чемпіонів змагань.
Вітаємо команди переможців і висловлюємо подяку вчителям підготували команди чемпіонів і призерів.
ІІІ етап «Веселі старти» – відбудеться 18 листопада серед команд: м. Бахмут, м. Дружківка, м. Костінтинівка, м. Краматорськ, м. Лиман, м. Слов’янськ, м. Торець, Бахмутський район, Костянтинівський район, Слов’янський район. Запрошуємо глядачів та вболівальників.

ВЕЛЕЛЫЕ СТАРТЫВЕЛЕЛЫЕ СТАРТЫВЕЛЕЛЫЕ СТАРТЫВЕЛЕЛЫЕ СТАРТЫВЕЛЕЛЫЕ СТАРТЫВЕЛЕЛЫЕ СТАРТЫВЕЛЕЛЫЕ СТАРТЫВЕЛЕЛЫЕ СТАРТЫВЕЛЕЛЫЕ СТАРТЫВЕЛЕЛЫЕ СТАРТЫВЕЛЕЛЫЕ СТАРТЫ