Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 39 гостей.

Верховна рада України

Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради

Переглядів: 23748

Юридична адреса:
вул. Сибірцева, 190
м. Бахмут, Донецька область,
84500, Україна

Контактний телефон:
Начальник Управління – 44-93-58;
Відділ молодіжної політики – 44-01-64;
Служба у справах дітей – 44-03-78

Електронна адреса:
ympsd@bahmutrada.gov.ua
ympsd.2015@ukr.net

Графік роботи:
Понеділок - четвер з 8-00 до 17-15
П'ятниця з 8-00 до 16-00
Перерва з 12-00 до 13-00
субота, неділя – вихідні дні.

На виконання протокольного рішення  Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 (протокол №2, п.19) і протокольного рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 (протокол № 4, п.1.9) розпорядженням міського голови від 19.03.2020 № 59рр особисті прийоми громадян скасовані до особливого розпорядження.

Графік прийому громадян:
Особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень управління проводить начальник Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради:

 • І та ІІІ понеділок з 10:00 до 17:00, перерва з 12:00 по 13:00. 
 • ІІ та ІV понеділок з 14:00 до 17:00

 Звернутися до спеціалістів Управління можна за допомогою електронної пошти та за телефонами.

Графік проведення "Прямих ліній"

П.І.Б, посада День, час проведення № телефону
вакансія,
начальник управління
ІІІ середа
з 15.00 до 16.00
44-93-58

Основні завдання  Управління

 

1. Забезпечення реалізації на території Бахмутської міської територіальної громади державної політики стосовно  дітей,  сім'ї, молоді та жінок, а також у сфері соціального захисту дітей, дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, запобігання дитячій  бездоглядності та профілактики правопорушень серед неповнолітніх.

2. Розробка та реалізація програм і здійснення заходів, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту дітей, молоді, сім'ї та жінок, формування та пропаганду здорового способу життя серед дітей та молоді,  утвердження патріотизму, гідності, духовності, моральності та формування загальнолюдських життєвих принципів, виховання молоді на українських народних традиціях,  сприяння соціальному становленню і розвитку дітей та молоді,  розвиток молодіжного руху,  організацію дозвілля дітей та молоді на території Бахмутської міської  територіальної громади.

3. Організація та проведення на території Бахмутської міської  територіальної громади заходів спрямованих на формування гендерної культури, утвердження гендерної рівності, запобігання та протидію домашньому насильству і насильству за ознакою статі, протидію торгівлі людьми.

 

Управління відповідно до основних напрямків діяльності виконує наступні функції:

 

1. Готує та подає на розгляд Бахмутської міської ради та її виконавчого комітету, міському голові проєкти рішень, розпоряджень з питань дітей, молоді, сім’ї та жінок.

2. Розробляє та подає в установленому порядку на розгляд міської ради проєкти концепцій, комплексних та цільових програм з питань, що належать до компетенції Управління, контролює хід їх виконання.

3. Готує та подає в установленому порядку на розгляд Донецької облдержадміністрації пропозиції до проєктів регіональних програм,  щодо поліпшення становища дітей, молоді, сімей та жінок, охорони дитинства,   дозвілля дітей та молоді, які потребують соціальної уваги та підтримки, а також щодо фінансування зазначених проєктів.

4. Створює умови для виховання дітей, молоді, розвитку їх здібностей, професійної орієнтації, сприяє діяльності молодіжних, науково-просвітницьких, громадських та неприбуткових організацій в роботі з молоддю, координує роботу молодіжних центрів, організовує роботу щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх, забезпечує надання безоплатної первинної правової допомоги з питань що належать до компетенції Управління.

5. Залучає в установленому порядку дитячі, молодіжні, жіночі та інші громадські,  благодійні та волонтерські   організації   до   реалізації на території Бахмутської міської  територіальної  громади соціальних програм і проєктів стосовно  дітей, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, молоді, сім’ї, та жінок, співпрацює з регіональними, міжнародними благодійними фондами.

6. Організовує роботу дорадчих органів: колегії Управління, Комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Бахмутської міської ради,  молодіжної ради при Бахмутській міській раді, координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді, координаційної ради з питань сімейної політики, ґендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми, координаційної ради служби у справах дітей.

7. Впроваджує   систему   пошуку   і   відбору   талановитих   дітей   та молоді, забезпечує умови для їх культурно-духовного та інтелектуального розвитку,  організовує фестивалі, конкурси, змагання та інші заходи, що   сприяють   розвитку   ініціативи   та   задоволенню   всебічних інтересів дітей, молоді, сім'ї та жінок.

8. Здійснює заходи на території Бахмутської міської  територіальної громади щодо національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, відстоювання національних інтересів,  незалежності та суверенності держави.

9.  Сприяє розвитку молодіжного руху та залучення молоді до вирішення проблем територіальної громади.

10. Організовує роботу щодо встановлення статусу багатодітної сім’ї  на території Бахмутської міської територіальної громади, надає організаційно-методичну допомогу багатодітним сім’ям.

11. Сприяє дотриманню підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, розташованих на території Бахмутської міської  територіальної громади, законодавства з питань дітей,  молоді, сім’ї, жінок.

12.  Контролює додержання діючого законодавства  щодо стану роботи із соціально-правового захисту дітей у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальних установах і закладах соціального захисту для дітей незалежно від форми власності, стану виховної роботи з дітьми у навчальних закладах, за місцем проживання, а також у разі необхідності - умови роботи працівників молодше 18 років на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності.

13. Приймає участь у розгляді судами цивільних та кримінальних справ щодо захисту прав та законних інтересів дітей.

14. Веде облік та вносить зміни до Єдиної інформаційно-аналітичної системи “Діти” (далі - ЄІАС “Діти”) стосовно дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

15. Готує індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на розгляд комісії з питань захисту прав дитини.

16. Веде облік та вносить зміни до ЄІАС “Діти” щодо кандидатів в усиновлювачі та надає висновок про можливість бути кандидатом в усиновлювачі. Готує пакет документів щодо можливості усиновлення дітей та  надає висновок  до суду про доцільність усиновлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

17. Вживає заходів щодо соціального захисту дітей, переміщених із тимчасово окупованої території України або з району проведення операції об’єднаних сил.

18. Координує діяльність Бахмутського міського центру соціальних служб щодо виконання на території Бахмутської міської територіальної громади загальнодержавних, місцевих та інших соціальних програм шляхом проведення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю, зокрема, забезпечення їх соціального обслуговування, соціального супроводу та патронажу, соціальної профілактики і реабілітації.

19. Забезпечує в межах своїх повноважень здійснення заходів щодо активізації міжнародного, міжрегіонального співробітництва з питань дітей, молоді, сім'ї та жінок.

20. Вивчає, узагальнює та поширює передовий досвід роботи у сфері реалізації державної політики стосовно дітей, молоді, сім'ї та жінок на території Бахмутської міської територіальної громади, проводить з цією метою методичні та науково-практичні семінари, конференції, інші заходи.

21. Організовує роботу на території Бахмутської міської територіальної громади щодо:

 • визначення місця проживання дитини (встановлення порядку побачення) з одним із батьків, позбавлення та поновлення батьківських прав;
 • встановлення статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;
 • встановлення статусу дитини - сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування;
 • встановлення опіки (піклування) над малолітніми (неповнолітніми) дітьми, організаційного виконання рішень виконавчого комітету щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сім'ї опікунів ( піклувальників);
 • створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, організаційного виконання рішень щодо влаштування в прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу на виховання та спільне проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
 • надання погодження на виїзд з України дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які не досягли 16-річного віку;
 • надання підтвердження місця проживання дитини під час вирішення питання її тимчасового виїзду  за межі України з метою лікування, навчання, участі дитини в дитячих змаганнях, фестивалях, наукових виставках, учнівських олімпіадах та конкурсах, екологічних, технічних мистецьких, туристичних, дослідницьких, спортивних заходах, оздоровлення та відпочинку дитини за кордоном, у тому числі у складі організованої групи дітей;
 • надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна,  право власності  на яке або право користування яким має дитина;
 • надання дозволу на укладання договору про припинення права на аліменти, у зв’язку з набуттям права власності на нерухоме  майно;
 • надання дозволу на тимчасове користування житлом, яке належить на праві приватної власності дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування;
 • надання дозволу на розподіл особових рахунків квартири (житлового будинку), право власності (користування), яке має малолітня (неповнолітня) дитина;
 • здійснення контролю за цільовим витрачанням аліментів на дитину.

Внутрішня структура Управління:

 • Служба у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради;
 • Відділ молодіжної політики Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради.

Склад штату керівних працівників:

П.І.Б. Посада Розподіл обов’язків № каб. № телефону
вакансія Начальник Управління Здійснює загальне керівництво Управлінням, забезпечує реалізацію державної політики стосовно дітей, молоді, сім’ї та жінок, здійснює контроль за виконанням документів в управлінні, веде особистий прийом громадян - 44-93-58
Українець Аіда  Самвелівна Начальник відділу молодіжної політики Управління Здійснює керівництво діяльністю відділу, забезпечує виконання заходів, спрямованих на формування гендерної культури, утвердження гендерної рівності, протидію торгівлі людьми, відповідає за надання статусу багатодітної родини, відповідає за ведення кадрової роботи - 44-01-64
Давіденко Ірина Олександрівна В.о начальника управління, начальник служби у справах дітей Управління
Здійснює керівництво службою, відповідає за соціальний захист дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
- 44-03-78

Перелік адміністративних послуг, які надаються Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради через Центр надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради

08-01 Надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким має дитина
08-02 Надання дозволу на укладання договору про припинення права на аліменти для дитини, у зв’язку з набуттям права власності на нерухоме майно
08-04 Надання дозволу на розподіл особових рахунків квартири (житлового будинку), право власності (користування) яким має малолітня (неповнолітня) дитина
08-05 Прийняття рішення про визначення місця проживання (перебування) дитини
08-06 Прийняття рішення про встановлення опіки, піклування над дитиною-сиротою або дитиною, позбавленою батьківського піклування
08-07 Надання дозволу на відрахування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з учбових закладів
08-08 Встановлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї
08-09 Видача дублікату посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї, у зв’язку з втратою посвідчення
08-10 Подовження строку дії посвідчень батьків та дітей з багатодітної сім’ї
08-11 Видача посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, у зв’язку з досягненням дитиною шестирічного віку
08-12 Прийняття рішення про способи участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків, хто проживає окремо від неї
08-13 Прийняття рішення про розв’язання спору між батьками щодо визначення або зміни імені, прізвища, по батькові дитини
08-14 Надання висновку щодо цільового витрачання аліментів на дитину
08-15 Надання висновку про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України
08-16 Надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів
08-17 Надання погодження на тимчасовий виїзд з України дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які не досягли 16-річного віку
08-18 Видача дублікату посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї, у зв’язку з пошкодженням
08-19 Вклейка фотокартки в посвідчення дитини з багатодітної сім’ї у зв’язку з досягненням 14-річного віку
08-20 Видача довідки про те, що батькам за місцем реєстрації не видавалось посвідчення батьків багатодітної родини

Участь м. Бахмут у реалізації всесвітньої Ініціативи «Громада, дружня  до дітей та молоді», започаткованої Дитячим  фондом ООН UNISEF 

Перелік документів, які містять публічну інформацію:

Відповідальні особи за організацію доступу до публічної інформації, яка знаходиться у володінні Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (наказ начальника Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради від 28.02.2019 № 28): 

 • Давіденко Ірина Олександрівна, начальник  служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради;
 • Українець Аіда Самвелівна, начальник відділу молодіжної політики Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради.

Відповідальна особа за оприлюднення інформації у формі відкритих даних:

Махничева Людмила Олексіївна - начальник Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (наказ начальника Управління від 02.03.2018 №40)

Програми, які знаходяться на контролі:

Нормативно-законодавча база, яка використовується у роботі:

Дорадчі органи:


Пошук

Актуально