Про заходи з увічнення пам’яті захисників України у м. Артемівську в 2016 році
Розглянувши службову записку від 10.12.2015 № 01-4390-06 начальника організаційного відділу Артемівської міської ради Чернікової Т. М. щодо заходів з увічнення пам’яті захисників України у м. Артемівську в 2016 році, з метою увічнення пам’яті воїнів, які брали участь у захисті України в роки Другої світової війни та під час проведення антитерористичної операції, згідно з планом роботи виконавчих органів Артемівської міської ради на I квартал 2016 року, затвердженим рішенням виконкому Артемівської міської ради від 16.12.2015 № 271, на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації від 23.11.2015 № 669 «Про заходи з увічнення пам’яті захисників України на період до 2020 року у Донецькій області», керуючись ст.ст. 34, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97 – ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради
ВИРІШИВ:
- Затвердити:
- Заходи з увічнення пам’яті захисників України у м. Артемівську в 2016 році (далі – заходи),(додаються).
- Орієнтовний кошторис витрат на організацію проведення заходів з увічнення пам’яті захисників України у м. Артемівську в 2016 році (далі – кошторис), (додається).
- Фінансовому управлінню Артемівської міської ради (Ткаченко) забезпечити виділення коштів для організації заходів, згідно кошторису, в межах затверджених асигнувань у кошторисах доходів та видатків головних розпорядників коштів міського бюджету м. Артемівська на 2016 рік.
- Виконавцям, відповідальним за виконання заходів, затверджених цим рішенням:
- Забезпечити їх реалізацію у встановлені терміни.
- Надати інформацію щодо виконання заходів до організаційного відділу Артемівської міської ради в термін до 01.12.2016 року.
- Рекомендувати виконкомам Часовоярської (Опанасенко) та Соледарської (Товстокоренко) міських рад розробити та затвердити заходи з увічнення пам’яті захисників України на території міст Часів Яру та Соледару на 2016 рік.
- Організаційне виконання рішення покласти на організаційний відділ Артемівської міської ради (Чернікова), фінансове управління Артемівської міської ради (Ткаченко).
- Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови Головкіну О. А, Куліш Т.А., першого заступника міського голови Савченко Т.М.
Міський голова О.О. РЕВА
Долучення | Розмір |
---|---|
Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 13.01.2016 №2
Про заходи з увічнення пам’яті захисників України у м. Артемівську в 2016 році
| 59.86 KB |