Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 153 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Відділ освіти організував серед школярів загальноміський конкурс «Козацькими стежинами»

Переглядів: 2672
16.10.2015 - 07:18
Відділ освіти організував серед школярів загальноміський конкурс «Козацькими стежинами»

Педагоги загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у повсякденній праці постійна свої зусилля спрямовує на формування в учнів комплексу громадянських якостей, глибокого розуміння ними приналежності до українського народу, до своєї Батьківщини, готовності захищати її інтереси. У межах місячника національно-патріотичного та громадянського виховання, оголошеного відділом освіти Артемівської міської ради, у міському Центрі дітей та юнацтва пройшов захід «Козацькими стежинами», який був присвячений Дню Українського козацтва та Дню захисника України.

Поєднання цих святкувань - це своєрідний зв’язок поколінь від козацтва до сучасності. Відтак ми вшановуємо мужність та героїзм українських козаків та українських воїнів-захисників незалежності України.

На святі були присутні: представники відділу освіти Артемівської міської ради, отаман Бахмутського козацького округу, генерал-хорунжий козацтва України Олександр Галушка, сержанти військової частини Василь та Михайло Грибанови.

Виступи учнів були присвячені героїчному минулому нашої країни та були сповнені любові до рідної землі.

Переможцями конкурсу стали:

І місце – команда Часовоярської школи №15;

ІІ місце – команди НВК №11, ЗОШ №12;

ІІІ місце – команди ЗОШ №2, ЗОШ №5, ЗОШ №10.

За найкраще інсценування пісні команди шкіл були нагороджені грамотами відділу освіти. За силу, звитягу, наполегливість козацьку на шляху до перемоги генерал-хорунжий козацтва України Олександр Галушка вручив школам №15, 13 та школі-інтернату №1 грамоти Бахмутського козацького Слобідсько-Українського полку.

У концертній програмі взяли участь творчі колективи Артемівського МЦДЮ та школи №10.

У межах місячника національно-патріотичного та громадянського виховання у міському Центрі дітей та юнацтва пройшов захід «Козацькими стежинами», який був присвячений Дню Українського козацтва та Дню захисника України. У межах місячника національно-патріотичного та громадянського виховання у міському Центрі дітей та юнацтва пройшов захід «Козацькими стежинами», який був присвячений Дню Українського козацтва та Дню захисника України. У межах місячника національно-патріотичного та громадянського виховання у міському Центрі дітей та юнацтва пройшов захід «Козацькими стежинами», який був присвячений Дню Українського козацтва та Дню захисника України. У межах місячника національно-патріотичного та громадянського виховання у міському Центрі дітей та юнацтва пройшов захід «Козацькими стежинами», який був присвячений Дню Українського козацтва та Дню захисника України.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально