Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 50 гостей.

Урядовий портал

Рішення Артемівської міської ради від 24.09.2014 №6/55-1063

Переглядів: 1067
сессия : 

Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «АРТЕМІВСЬКМІСЬКЕЛЕКТРОАВТОТРАНС» на списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м.Артемівська

Заслухавши інформацію від 27.08.2014 №01-2811-06 начальника Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради Зінченко Н.Л. «Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «АРТЕМІВСЬКМІСЬКЕЛЕКТРОАВТОТРАНС» на списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м.Артемівська», враховуючи звіт про оцінку вартості ліквідації (утилізації) майна, що знаходиться на балансі КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «АРТЕМІВСЬКМІСЬКЕЛЕКТРОАВТОТРАНС»  від 06.04.2014, виконаний суб’єктом оціночної діяльності фізичною особою-підприємцем Малюкіним Юрієм Вікторовичем, висновок постійно діючої комісії щодо узгодження списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м. Артемівська Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради, від 18.08.2014 року, відповідно до Порядку організації списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м. Артемівська, затвердженого рішенням Артемівської  міської ради від 26.09.2012 №6/28-504,  керуючись ст. ст. 26,60 Закону України від 21.05.97  № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА :

 1. Надати дозвіл КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ  «АРТЕМІВСЬКМІСЬКЕЛЕКТРОАВТОТРАНС»  на списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м.Артемівська - пасажирського тролейбусу ЗІУ-9 моделі 682В, 1985 року випуску, інвентарний номер – 150, первісною вартістю станом на 01.08.2014 року –  48 525 грн. 32 коп., знос станом на 01.08.2014 року – 48 525 грн. 32 коп., залишковою балансовою вартістю станом на 01.08.2014 року -  00 грн. 00 коп., який знаходиться на його балансі.
 2. КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ  «АРТЕМІВСЬКМІСЬК-ЕЛЕКТРОАВТОТРАНС» (Деменков) у місячний термін в установленому порядку:
  1. Підготувати акт списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м.Артемівська, визначеного у пункті 1 цього рішення, та надати його до Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко).
  2. Вжити заходи щодо  зняття  пасажирського тролейбусу, визначеного у пункті 1 цього рішення, з обліку в державному підприємстві  «Київська державна регіональна технічна інспекція міського електротранспорту» у відповідності з діючим законодавством.
  3. Оприбуткувати матеріали від розукомплектування майна комунальної власності територіальної громади м.Артемівська, визначеного у додатку до цього рішення, у відповідності із діючим законодавством, і надати до Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко) документи про їх оприбуткування.
  4. Після оприбуткування матеріалів від розукомплектування майна, у відповідності із діючим законодавством, надати звіт про списання майна (основних засобів) до Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко).
 3. Організаційне виконання рішення покласти на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «АРТЕМІВСЬКМІСЬКЕЛЕКТРОАВТОТРАНС» (Деменков), Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), заступника міського голови Головкіну О.А.
 4. Контроль за  виконанням  рішення  покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.                             

Міський голова                                      О.О. Рева

ДолученняРозмір
Файл Рішення Артемівської міської ради від 24.09.2014 №6/55-1063
Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «АРТЕМІВСЬКМІСЬКЕЛЕКТРОАВТОТРАНС» на списання майна ...
17.3 KB

Пошук

Актуально