Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 50 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Рішення Артемівської міської ради від 21.10.2015 №6/73-1306

Переглядів: 1264
сессия : 

Про прийняття (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м. Артемівська майна шляхом укладення договору пожертви

Заслухавши інформацію від 08.10.2015 №01-3445-06 начальника Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради Гладкої О.О. щодо прийняття (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м. Артемівська майна шляхом укладення договору пожертви, відповідно до Закону України від 05.07.2012 №5073-VI «Про благодійну діяльність та благодійні організації» із внесеними до нього змінами, керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Законом України від 03.03.98 № 147/98-ВР «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності» із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Прийняти пропозицію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «Фітофарм» щодо прийняття (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м. Артемівська майна згідно з переліком (додається) шляхом укладення договору пожертви.

2. Доручити міському голові Реві О.О. підписати в установленому законодавством порядку договір пожертви та інші, пов’язані з ним документи.

3. Визначити балансоутримувачем майна, що приймається (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м.Артемівська шляхом укладення договору пожертви, згідно з цим рішенням, комунальне підприємство «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» (Бондарєв).

4. Затвердити склад комісії із приймання - передачі (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м.Артемівська майна, визначеного у додатку до цього рішення, шляхом укладення договору пожертви, та його подальшої безоплатної передачі на баланс комунального підприємства «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» (додається).

5. Доручити комісії (Головкіна) здійснити у місячний термін в установленому законодавством порядку приймання - передачу (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м.Артемівська майна, визначеного у додатку до цього рішення, шляхом укладення договору пожертви, та його подальшу безоплатну передачу на баланс комунального підприємства «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» (Бондарєв).

6. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Гладка), комунальне підприємство «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» (Бондарєв), заступника міського голови Головкіну О.А.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв).

 

Міський голова                                            О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Артемівської міської ради від 21.10.2015 №6/73-1306 22.69 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально