Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 41 гість.

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Рішення Бахмутської міської ради від 24.05.2017 №6/101-1883

Переглядів: 952
сессия : 

Про затвердження Переліку об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Бахмута, що підлягають приватизації у 2017 році

Розглянувши подання від 24.04.2017 № 01-2104-06 начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної  Н.С. щодо затвердження Переліку об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Бахмута,  що підлягають приватизації у 2017 році,  відповідно до Положення про порядок приватизації та відчуження об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Артемівська, затвердженого рішенням Артемівської міської ради від 26.03.2014 № 6/49-960,  керуючись  Законом України  «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)» в редакції від 15.05.1996 № 189/96-ВР, із внесеними до нього змінами, ст.ст. 26, 60 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Бахмута, що підлягають приватизації у 2017 році:

№ з/п

Найменування об’єкта приватизації

Адреса об’єкта

Балансоутримувач

Спосіб приватизації

1

2

3

4

5

1.

Нежитлове  приміщення, загальною площею   49,7  кв.м., що орендується  фізичною особою – підприємцем  Сабаєвим А.В.

м. Бахмут, вул. О.Сибірцева, 172

Комунальне підприємство «Бахмутська житлова управляюча компанія»

викуп

2. Визначити:

2.1. Умови приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Бахмута, визначених у п.1 даного рішення:

  • продаж об’єкта приватизації здійснюється за грошові кошти;
  • подальше використання об’єкта визначає покупець із дотриманням вимог безпеки, санітарно-екологічних та протипожежних норм;
  • виготовити паспорт  оздоблення  фасаду  у відповідності з генеральним планом благоустрою прилеглої території  і узгодити його у відділі архітектури і містобудування Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради;
  • забезпечення покупцем доступу експлуатаційних організацій до комунікацій загального користування на об’єкті для усунення аварій, виконання ремонтних робіт.

2.2. Що, покупець, який відмовився від підписання протоколу чи договору купівлі-продажу об’єкта, відшкодовує всі витрати, пов’язані з приватизацією об’єкта, а також сплачує неустойку у розмірі 20% ціни, за яку придбаний об’єкт.

2.3. Що, зміна власника  об’єкта протягом терміну дії зобов’язань за договором купівлі-продажу можлива при умові взяття новим власником на себе обов’язків, які були встановлені договором купівлі-продажу для попереднього власника з  обов’язковим попереднім узгодженням з органом приватизації  - Управлінням муніципального розвитку Бахмутської міської ради.

3. Управлінню муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна) забезпечити приватизацію об’єкту в установленому порядку згідно з чинним законодавством України.

4. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна), заступника міського голови Федорова Ф.К.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Скрипник),  з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко),  секретаря Бахмутської  міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                           О.О.  РЕВА    

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 24.05.2017 №6/101-1883
Про затвердження Переліку об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Бахмута, що підлягають приватизації у 2017 році
15.71 KB