Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 46 гостей.

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Набуття навичок впевненої поведінки під час пошуку роботи

Переглядів: 963
26.06.2019 - 14:47

25 червня 2019 року в рамках роботи соціально-психологічного тренінгового центру «Шлях до успіху» в Бахмутському міському центрі зайнятості відбувся тренінг для  молоді віком до 35 років.

В заході взяли участь 7 безробітних з метою  набуття навичок впевненої поведінки під час пошуку роботи.
Спікером заходу виступила  провідний фахівець з профорієнтації Бахмутського міського центру зайнятості Ксенія Насонова. Серед питань, які розглядалися упродовж тренінгу: 

  • очікування сучасного роботодавця;
  • як вразити роботодавця молодому спеціалісту;
  • лайфхаки резюме;
  • як набути додаткові конкурентні переваги тощо.

На тренінгу учасники мали можливість ознайомитися з основними аспектами ділового етикету, впевненості в собі при пошуку роботи, дізнатися, як співпрацювати з засобами масової інформації, ознайомитися з можливостями навчання на онлайн-платформі «Prometheus» та на онлайн-курсах «Lingva.Skills».

Тренер Ксенія Насонова особливу увагу приділила  аспектам ділового спілкування з роботодавцями. Вправи «Колесо життя» та арт - терапевтична вправа «Робота моєї мрії» сприяли можливісті під іншим кутом подивитись на продуктивність власної діяльності при пошуку роботи.

25 червня 2019 року в рамках роботи соціально-психологічного тренінгового центру «Шлях до успіху» в Бахмутському міському центрі зайнятості відбувся тренінг для  молоді віком до 35 років. 25 червня 2019 року в рамках роботи соціально-психологічного тренінгового центру «Шлях до успіху» в Бахмутському міському центрі зайнятості відбувся тренінг для  молоді віком до 35 років.

Пошук

Актуально