Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 26 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Рішення Бахмутської міської ради від 24.05.2017 №6/101-1884

Переглядів: 1682
сессия : 

Про передачу окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності територіальної громади м. Бахмута

Заслухавши інформацію від 24.04.2017 № 01-2105-06 начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради  Отюніної Н.С. щодо передачі окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності  територіальної громади м. Бахмута, яке знаходиться на балансі комунального закладу охорони здоров'я «Бахмутська стоматологічна поліклініка» до складу об’єкта концесії,  переданого  товариству з обмеженою відповідальністю «Бахмут - Енергія» відповідно до концесійного договору від 24.07.2007 про передачу в концесію об’єкта права комунальної власності територіальної громади м. Бахмута – цілісного майнового комплексу міського комунального підприємства «Артемівськтепломережа», враховуючи звіт про незалежну оцінку від 31.03.2017 № 20170320-ТЛ, виконаний приватним підприємством «Юридична фірма «Деменкова і Партнери», керуючись      ст.ст. 18, 26, 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про  місцеве   самоврядування  в  Україні» із внесеними до нього змінами,  Законами України: від 03.03.1998 № 147/98-ВР «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності» із внесеними до нього змінами, від 16.07.1999        № 997-XIV «Про концесії» із внесеними до нього змінами,  від 21.10.2010 № 2624-VI  «Про особливості передачі в оренду чи концесію об'єктів у сферах теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності» із внесеними до нього змінами, Положенням про порядок передачі об'єктів права державної власності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482  із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати окреме індивідуально визначене майно комунальної  власності  територіальної громади м. Бахмута – засіб обліку теплової енергії, який знаходиться на балансі комунального закладу охорони здоров'я «Бахмутська стоматологічна поліклініка»  до складу об’єкта концесії,  переданого товариству з обмеженою відповідальністю «Бахмут-Енергія» відповідно до концесійного договору від 24.07.2007, укладеного між Артемівською міською радою і товариством з обмеженою відповідальністю «Артемівськ-Енергія» із внесеними до нього змінами (далі – Концесійний договір) згідно переліку (додається).
  2. Затвердити склад комісії  з приймання – передачі окремого індивідуально визначеного майна  комунальної  власності  територіальної громади м. Бахмута – засобу обліку теплової енергії, який знаходиться на балансі комунального закладу охорони здоров'я «Бахмутська стоматологічна поліклініка» до складу об’єкта концесії, переданого товариству з обмеженою відповідальністю «Бахмут-Енергія» згідно Концесійного договору (додається).
  3. Доручити комісії (Федоров) здійснити у встановленому законодавством порядку передачу окремого індивідуально визначеного  майна, визначеного у п.1 цього рішення до складу об’єкта концесії, переданого товариству з обмеженою відповідальністю «Бахмут-Енергія» згідно Концесійного договору та надати до Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна) у місячний термін належним чином оформлений акт приймання – передачі.
  4. Організаційне виконання рішення покласти на товариство з обмеженою відповідальністю «Бахмут-Енергія» (Повиленас), комунальний заклад охорони здоров'я «Бахмутська стоматологічна поліклініка» (Вітязь), Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна), заступника міського голови Федорова Ф.К.
  5. Контроль за виконанням  рішення  покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                              О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 24.05.2017 №6/101-1884
Про передачу окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності територіальної громади м. Бахмута
21.53 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально