Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 42 гостя.

Рекомендуємо

ExportUA

Рішення Бахмутської міської ради від 28.11.2018 №6/123-2384

Переглядів: 399
сессия : 

Про погодження актів про списання багатоквартирних будинків комунальної власності територіальної громади м. Бахмута з балансу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія»

Розглянувши акти про списання багатоквартирних будинків з балансу від 23.10.2018 №№ 32-42, заслухавши інформацію від 29.10.2018 № 01-6186-06 начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. щодо погодження актів про списання багатоквартирних будинків комунальної власності територіальної громади м. Бахмута з балансу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія», відповідно до законів України: від 29.11.2001 № 2866-III «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», із внесеними до нього змінами, від 14.05.2015 № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», із внесеними до нього змінами, Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301, Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків комунальної власності територіальної громади м. Бахмута, затвердженого рішенням Бахмутської міської ради від 28.09.2016 № 6/92-1663, враховуючи витяги із протоколів засідань постійних комісій Бахмутської міської ради з питань житлово – комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку від 17.10.2018 № 18, з питань комунальної власності, землі і приватизації від 17.10.2018 № 18 про початок процедури списання з балансу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія» багатоквартирних будинків, розташованих за адресою - Донецька  область, м. Бахмут: вул. Б.Горбатова, 5, вул. Б.Горбатова, 85, вул. Горбатова, 87, вул. Захисників України, 15,  вул. Захисників України, 17, вул. Садова, 130, вул. Торгова, 2,  вул. Чайковського, 10-а, вул. Чайковського, 32, вул. Ювілейна, 24, смт. Красна Гора,  вул. Миру, 2-б, керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Погодити акти про списання багатоквартирних будинків (комунальної власності територіальної громади м. Бахмута) з балансу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія», які  розташовані за адресою - Донецька  область, м. Бахмут: вул. Б.Горбатова, 5, вул. Б.Горбатова, 85, вул. Горбатова, 87, вул. Захисників України, 15,  вул. Захисників України, 17,  вул. Садова, 130, вул. Торгова, 2, вул. Чайковського, 10-а, вул. Чайковського, 32, вул. Ювілейна, 24, смт. Красна Гора, вул. Миру, 2-б (додаються).

2. Доручити:

2.1. Управлінню розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Чорноіван) протягом року зареєструвати в установленому законом порядку за територіальною громадою м. Бахмута, об'єкти житлової нерухомості, які не перебувають у приватній власності, та право комунальної власності територіальної громади м. Бахмута на які не зареєстроване, згідно додатку 1.     

2.2. Комунальному підприємству «Бахмутська житлова управляюча компанія» (Бондарєв) протягом  року зареєструвати в установленому законом порядку за територіальною громадою м. Бахмута нерухоме майно, яке не перебуває у приватній власності, та право комунальної власності територіальної громади м. Бахмута на яке не зареєстроване, згідно  додатку  2.  

3. Визначити, що нерухоме майно та об'єкти житлової нерухомості визначені у додатках 1, 2 до цього рішення є об'єктами комунальної власності територіальної громади м.Бахмут, які залишаються у комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія» та закріплюються за ним на праві господарського відання.

4. Організаційне виконання рішення покласти на Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Чорноіван), комунальне підприємство «Бахмутська житлова управляюча компанія» (Бондарєв), Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна), заступника міського голови Стрющенка О.В.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), з питань житлово - комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Северінов), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                                         О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 28.11.2018 №6/123-2384
Про погодження актів про списання багатоквартирних будинків комунальної власності територіальної громади м. Бахмута з балансу комунального підприємства «Бахмутська житлова управляюча компанія»
35.72 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально