Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 99 гостей.

Донецька обласна рада

Рішення Бахмутської міської ради від 23.10.2019 №6/134-2699

Переглядів: 301
сессия : 

Про розроблення містобудівної документації - детального плану території по вулиці Шевченко, 8 у місті Бахмут Донецької області для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій

Заслухавши інформацію від 09.10.2019 № 01 – 5840 - 06 начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. щодо розроблення містобудівної документації - детального  плану території по вулиці Шевченко, 8 у місті Бахмут Донецької області для  будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, враховуючи лист релігійної організації «РЕЛІГІЙНА ПРАВОСЛАВНА ГРОМАДА «СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ ПАРАФІЯ ГОРЛІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА БАХМУТ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» від 03.10.2019 № 01-5706-07, відповідно до законів України: від 16.11.1992 № 2780-XII «Про основи містобудування», із внесеними до нього змінами, від 17.02.2011 № 3038 - VI «Про регулювання містобудівної діяльності», із внесеними до нього змінами, від 20.03.2018 № 2354-VIII «Про стратегічну екологічну оцінку», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, із внесеними до нього змінами, Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, із внесеними до нього змінами, керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада 

В И Р І Ш И Л А :

 1. Розробити містобудівну документацію - детальний  план території по вулиці Шевченко, 8 у місті Бахмут Донецької області для  будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (далі - детальний план).
 2. Визначити Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна) замовником робіт із розроблення детального плану.
 3. Фінансування робіт із розроблення детального плану здійснити за рахунок релігійної організації «РЕЛІГІЙНА ПРАВОСЛАВНА ГРОМАДА «СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ ПАРАФІЯ ГОРЛІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА БАХМУТ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» (далі – Релігійна організація).
 4. Релігійній організації:
  1. Визначити розробника детального плану - суб’єкта господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат (далі - Розробник).
  2. Укласти трьохсторонній договір на розроблення детального плану  між Релігійною організацією, Управлінням муніципального розвитку Бахмутської міської ради, Розробником.
  3. Забезпечити  розроблення детального плану на основі  Генерального плану м. Бахмут Донецької області та складання звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану (розділ «Охорона навколишнього середовища») відповідно до вимог чинного законодавства.
 5. Управлінню муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна) забезпечити в установленому порядку:
  1. Оприлюднення даного рішення  у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради.
  2. Контроль за розробленням детального плану та складанням звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану відповідно до вимог чинного законодавства.
  3. Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану.
  4. Подання детального плану на розгляд та затвердження Бахмутської міської ради в строк до 01.05.2020 року.
 6. Управлінню економічного розвитку Бахмутської міської ради (Юхно) сприяти здійсненню в установленому порядку стратегічної екологічної оцінки детального плану та надати пропозиції до Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна) щодо її проведення.
 7. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна), Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради (Юхно), заступника міського голови Стрющенка О.В., першого заступника міського голови Савченко Т.М.
 8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Северінов), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Секретар Бахмутської міської ради                                         С.І. Кіщенко

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 23.10.2019 №6/134-2699
Про розроблення містобудівної документації - детального плану території по вулиці Шевченко, 8 у місті Бахмут Донецької області для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій
17.63 KB

Пошук

Актуально