Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 113 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Рішення Артемівської міської ради від 22.02.2012 №6/20-304

Переглядів: 850
сессия : 

Про затвердження першого заступника міського голови

Розглянувши пропозицію міського голови Реви О.О., керуючись ст. ст.10, 21 Закону України від 07.06.2001 № 2493 - III «Про службу в органах місцевого самоврядування» із внесеними до нього змінами, ч.3 ст.26, ст. 51 Закону України від 21.05.97 № 280/97 - ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами, Постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» із внесеними до неї змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити першим заступником міського голови – Савченко Тетяну Миколаївну.
 2. Встановити Савченко Тетяні Миколаївні, першому заступнику міського голови:
  1. Посадовий оклад згідно штатного розпису.
  2. Щомісячну надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 30% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи органів місцевого  самоврядування та надбавки за вислугу років.
 3. Здійснювати щомісячне преміювання Савченко Тетяни Миколаївни, першого заступника міського голови, відповідно до її особистого вкладу в загальні результати роботи за фактично відпрацьований час у розмірі 30% посадового окладу, преміювання до державних та професійних свят, ювілейних дат, надавати допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати.
 4. Вважати такими, що  втратили чинність:
  • п.п.1.1 п.1 рішення Артемівської міської ради від 03.12.2010 №6/1-7 «Об утверждении заместителей городского головы, управляющего делами исполкома Артемовского городского совета»;
  • п.п.1.2. п.1, п.п.2 п.2 рішення Артемівської міської ради від 03.12.2010 №6/1-9 «Про встановлення надбавки, преміювання, надання матеріальної допомоги міському голові, першому заступнику міського голови, заступникам міського голови ».

Міський голова                                                     О.О.РЕВА


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально