Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 183 гостя.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Рішення Артемівської міської ради від 28.03.2012 №6/21-342

Переглядів: 871
сессия : 

Звіт про  роботу  комунального підприємства «Артемівське бюро технічної інвентаризації»

Заслухавши звіт директора комунального підприємства «Артемівське бюро технічної інвентаризації» Дудника П.Й. про роботу підприємства, керуючись ст.ст. 17, 25, 26, 73 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»  із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Звіт директора комунального підприємства «Артемівське бюро технічної інвентаризації» Дудника П.Й. про роботу комунального підприємства «Артемівське бюро технічної інвентаризації» прийняти до відома.
  2. Рекомендувати комунальному підприємству «Артемівське бюро технічної інвентаризації» (Дудник) звернутися до Центру законодавчих ініціатив з пропозиціями щодо прийняття нормативно-правових актів стосовно  обліку та технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, в тому числі водопровідного та теплового господарств, електромереж, залізничного транспорту,  гідротехнічних споруд.
  3. Управлінню муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко) сумісно з Управлінням економічного розвитку Артемівської міської ради (Жученко) та фінансовим управлінням Артемівської міської ради (Ткаченко) в термін до 01.06.2012 розробити та затвердити критерії оцінки роботи  підприємств комунальної власності територіальної громади міста Артемівська.
  4. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), Управління економічного розвитку Артемівської міської ради (Жученко), фінансове управління Артемівської міської ради (Ткаченко), заступника міського голови Гончарова С.В.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Василюк), з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                      О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення від 28.03.2012 №6/21-342
Звіт про роботу комунального підприємства «Артемівське бюро технічної інвентаризації»
19.26 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально