Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 43 гостя.

Рішення Артемівської міської ради від 27.02.2013 №№ 6/36-648

Переглядів: 937
сессия : 

Про передачу майна комунальної власності територіальної громади м. Артемівська

Заслухавши інформацію начальника відділу розвитку міського господарства Артемівської міської ради Жеребятьєвої С.В. щодо передачі майна комунальної власності територіальної громади м. Артемівська від відділу розвитку міського господарства Артемівської міської ради до складу об’єкта концесії, який було передано в концесію товариству з обмеженою відповідальністю «Артемівськ-Енергія» згідно концесійного договору від 24.07.2007, затвердженого рішенням Артемівської міської ради від 20.06.2007 №5/17-359, із внесеними до нього змінами, враховуючи пропозиції постійної комісії по роботі з підприємствами, яким майно комунальної власності територіальної громади м. Артемівська надано в концесію, та співзасновником яких є Артемівська міська рада (протокол №3 від 13.02.2013), керуючись  ст.ст. 26, 60 Закону України від 21.05.97 N280/97-ВР «Про  місцеве     самоврядування     в  Україні» із внесеними до нього змінами, Законом України від 16.07.99 №997-XIV «Про концесії» із внесеними до нього змінами, Законом України від 03.03.98 № 147/98-ВР «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», із внесеними до нього змінами, Положенням про порядок передачі об'єктів права державної власності, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 №1482,  із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

           В И Р І Ш И ЛА :

1.Передати майно комунальної власності територіальної громади м. Артемівська (згідно переліку – додається) від відділу розвитку міського господарства Артемівської міської ради до складу об’єкта концесії, який було передано в концесію товариству з обмеженою відповідальністю «Артемівськ-Енергія» згідно концесійного договору від 24.07.2007, укладеного між Артемівською міською радою і товариством з обмеженою відповідальністю «Артемівськ-Енергія», затвердженого рішенням Артемівської міської ради від 20.06.2007 №5/17-359, із внесеними до нього змінами (далі – Концесійний договір).

2.    Затвердити склад комісії з приймання – передачі майна комунальної власності територіальної громади м. Артемівська від відділу розвитку міського господарства Артемівської міської ради до складу об’єкта концесії, який було передано в концесію товариству з обмеженою відповідальністю «Артемівськ-Енергія» згідно Концесійного договору.

3.  Доручити комісії (Гончаров) здійснити у встановленому законодавством порядку приймання – передачу майна комунальної власності територіальної громади м. Артемівська від відділу розвитку міського господарства Артемівської міської ради до складу об’єкта концесії, який було передано в концесію товариству з обмеженою відповідальністю «Артемівськ-Енергія» згідно Концесійного договору, та надати до Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко) у місячний термін належним чином оформлений акт приймання - передачі.

4. Організаційне виконання рішення покласти на відділ розвитку міського господарства Артемівської міської ради (Жеребятьєва),  товариство з обмеженою відповідальністю «Артемівськ-Енергія» (Валанчіус), Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), заступника міського голови Гончарова С.В.

5.   Контроль за  виконанням  рішення  покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Василюк), з питань житлово – комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку(Северінов), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

 

 

                Міський голова                                           О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл 6-36-648.zip16.7 KB

Пошук

Актуально