Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

Донецька обласна державна адміністрація

Відзначення Всеукраїнського тижня права у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради

Переглядів: 2235
15.12.2015 - 13:01
Відзначення Всеукраїнського тижня права у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради

На виконання Указу Президента України від 08.12.2008 № 1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права», з метою підвищення рівня правової освіти учнів та вихованців навчальних закладів, створення належних умов для набуття правових знань, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права і обов’язки з 07.12.2015 по 11.12.2015 року у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради проведено Всеукраїнський тиждень права.

У рамках Тижня для учнів 1-11 класів шкіл та вихованців гуртків позашкілля м. Артемівська, Часів Яру та Соледара проведено виховні години, години спілкування, тематичні бесіди «Права людини в Конституції України», «Вчинок і відповідальність», «Прав без обов’язків не буває», «Конвенція про права дитини», «Захист прав дитини в Україні»; круглі столи «Твої права та обов’язки», «Кожен має право…», «Реалізація прав людини в сучасному українському суспільстві», «Що означає бути громадянином і патріотом України»; правові брейн-ринги, турніри знавців права, вікторини: «Я і мої права», «Чи бувають права без обов’язків?»

На базі Артемівської школи №12 відбувся «круглий стіл» за участю вчителів правознавства «Формування правової культури учнів з метою уникнення правопорушень на уроках правознавства і в позаурочний час».

10 грудня всі навчальні заклади провели Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Того ж дня на базі Артемівського НВК №11 близько 30 учнів з міст Артемівська, Часів Яру, Соледара, Тернополя, Рубіжного, Дніпропетровська, Сєвєродонецька, Артемівського району виступили зі своїми доповідями на відкритому регіональному учнівсько-студентському форумі «Документ, який пережив століття. Історія, право, сучасність» (до 800-річчя прийняття Хартії вільностей), організатором якого виступили відділ освіти Артемівської міської ради, а також Заслужений працівник освіти України, учитель правознавства НВК №11 Володимир Сутковий.

Закінчився Тиждень діловою грою для лідерів «Проектуємо своє завтра», який відбувся в Артемівському міському Центрі дітей та юнацтва.

Протягом тижня у бібліотеках навчальних закладів працювали виставки літератури з питань прав людини і дитини та їх дотримання в Україні та світі: «Права людини: від витоків до сьогодення», «Знай та поважай свої права», «Я і закон», «Правова освіта»; конкурси-виставки малюнків, плакатів, стіннівок: «Права людини починаються з прав дитини», «Права та обов’язки школярів», «Діти під захистом закону».

Становлення правової свідомості – один з основних напрямів формування громадянина. У сім'ї та в школі дитина повинна не тільки навчитися поважати закони, відстоювати свої права та свободи, але й поважати чужі, толерантно ставитись до інших поглядів, шанувати права людей на самовираження, власні культурні цінності, вибір конфесій, участь у політичному житті тощо. Все це надзвичайно важлива сфера виховання, передусім з точки зору потреб державотворення.

З 07.12.2015 по 11.12.2015 року у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради проведено Всеукраїнський тиждень праваЗ 07.12.2015 по 11.12.2015 року у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради проведено Всеукраїнський тиждень праваЗ 07.12.2015 по 11.12.2015 року у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради проведено Всеукраїнський тиждень праваЗ 07.12.2015 по 11.12.2015 року у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради проведено Всеукраїнський тиждень праваЗ 07.12.2015 по 11.12.2015 року у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради проведено Всеукраїнський тиждень праваЗ 07.12.2015 по 11.12.2015 року у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради проведено Всеукраїнський тиждень праваЗ 07.12.2015 по 11.12.2015 року у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради проведено Всеукраїнський тиждень права

Пошук

Актуально