Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 82 гостя.

Рекомендуємо

ExportUA

Говоримо англійською

Переглядів: 2113
03.03.2016 - 13:27
Говоримо англійською

Педагогічний та учнівський колективи Часовоярської школи №17 доклали дуже багато зусиль, аби Тиждень англійської мови, оголошений відділом освіти Артемівської міської ради, запам’ятався надовго.

Тиждень розпочався урочистою лінійкою у понеділок, де було представлено план заходів на весь тиждень. Учитель іноземної мови Галина Ржезак підготувала та провела із 6-А класом казку «Рукавичка» на англійській мові. Учитель Володимир Кудрєй влаштував тематичний брейн-ринг, де змагалися учні 9-11 класів. Перемогу одержала команда 10 класу, як найзавзятіші та найрозумніші. На уроках англійської мови вчителі-предметники провели цікаву вікторину «Англійські цікавинки», конкурс «Британська держава» та музичний фестиваль «Англійська пісня». Учні школи підготували стіннівки, взяли участь у конкурсі малюнків «Англійські пейзажі». У понеділок урочисто підвели підсумки, нагородження переможців та учасників Тижня англійської мови.

Загалом тематичний тиждень, присвячений року Англійської мови, пройшов цікаво та пізнавально. Тож маємо надію, що наша молодь буде активніше вивчати англійську мову – мову, яка об’єднує людей усього світу.

Говоримо англійськоюГоворимо англійськоюГоворимо англійською

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально