Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 33 гостя.

Верховна рада України

«Відроджена спадщина»

Переглядів: 2358
28.03.2016 - 06:59

25 березня 2016 року в Артемівському краєзнавчому музеї відкрилася виставка відреставрованих предметів та ікон.

Документи, порцелянові вироби, живопис, предмети побуту наповнюють художній та історичний зміст «Відродженої спадщини» (так називається музейний проект по збереженню предметів з фондової колекції і виставка, яка підводить річний підсумок роботи).

Процеси, що відбуваються в державі, в громаді віддзеркалюються в музейних експозиціях і завжди є чого навчитися, чому здивуватися. Нещодавно місто вернуло історичну назву – а чи досить цього, щоб вернути бахмутські доблесті? Чи готова громада для подальшого духовного розвитку? «так, – відповіла директор музею, – підписні листи в 19 сторіччі допомагали вирішенню соціально-культурних питань і починалися з першого внеску, який робив голова міста. І сьогодення вернуло нас до підписних листів, і знову перший внесок – міського голови. Байдужих на виставці не було і ми впевнені – не голландці, чехи, японці, а громада збереже духовні цінності Бахмута.

«Відроджена спадщина»«Відроджена спадщина»«Відроджена спадщина»«Відроджена спадщина»«Відроджена спадщина»«Відроджена спадщина»

Останні статті на сайті


Пошук

Актуально