Екологічне виховання в Державному навчальному закладі «Артемівський центр професійно – технічної освіти» являє собою частину цілісності всього навчально-виховного процесу на рівні з іншими напрямками виховання: естетичним, фізичним, трудовим тощо.
Екологічні знання учні отримують не тільки на уроках екології, тематичних тижнях і конференціях, а й у позакласній роботі з цього напрямку. У Центрі створено екологічний гурток «ЕКО», до якого входять учні, які щиро люблять пророду та небайдужі до її екологічного стану. Одним з об'єктів, який необхідно утримувати в екологічній чистоті і є «рідним» для навчального закладу – це Північний ставок міста Бахмут.
Після танення снігу на ставку виявляються такі поклади сміття, що впору подумати: чи не звалищ це? І винні в цьому зовсім не двірники, адже обгортки від цукерок, порожні пляшки та пакети, які просто не донесли до сміттєвих контейнерів або залишили на території ми самі. З року в рік своїм обов'язком вважають учні центру і активні учасники екологічного гуртка «ЕКО» привести в порядок цей об'єкт і навколишню територію.
За ініціативою керівника гуртка «ЕКО» викладача біології та екології Тетяни Колісниченко було прийнято рішення з'ясувати історію створення водяного ресурсу, вивчити його флору і фауну, дослідити джерела забруднення ставка і намінити заходи щодо поліпшення його стану. Все це було оформлено в учнівський проект «В гармонії з природою. Північний ставок», який надіслали на Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел», оголошений Міністерством екології та природних ресурсів України. В результаті робота гуртка «ЕКО» була відзначена подякою Міністерства екології та природних ресурсів України, що стимулює гуртківців на подальші плідні твори з підтримання екологічної чистоти.
Останні статті на сайті
- Щодо добровільної сплати єдиного внеску
- Як фізичній особі подати заяву про включення до реєстру волонтерів?
- Продаж підакцизних товарів: код товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД у чеках РРО/ПРРО
- Пенсійне забезпечення окремих категорій працівників сільського господарства
- Як правильно заповнити платнику податків реквізит «Призначення платежу» платіжної інструкції у разі погашення податкового боргу
- Платники з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства: новостворені підприємства
- Нові вимоги та порядок подання звітності № 1-ВП та № 1-ОП
- Зупинення реєстрації помилково складених податкових накладних: подання письмових пояснень
- Граничні строки реєстрації податкових накладних в ЄРПН протягом дії воєнного стану
- Особливості складання податкової звітності з ПДВ: звітний період жовтень 2024 року