Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 43 гостя.

Презедент України

Здоров'я – це єдине, що не можна купити і продати

Переглядів: 2173
21.06.2016 - 07:54

Здорові діти – це наше майбутнє. Щоб наше майбутнє було здоровим, потрібно прищеплювати їм такий спосіб життя, який би відвертав їх від шкідливих звичок.

Два рази на рік в ДНЗ «Артемівський центр професійно – технічної освіти» проходить спортивно – масовий захід присвячений «Дню здоров’я».

Учням та педагогам веселе свято спорту та оздоровлення дає можливість взяти участь у спортивних змаганнях, попустувати, подихати свіжим літнім повітрям.

17 червня 2016 року на стадіоні закладу відбулися традиційні змагання присвячені «Дню здоров’я». Конкурсні змагання завжди проходять різноманітно, але щоразу дуже цікаво та захоплюючи. Цього року вони складалися з 10 видів. Найбільш яскраві були такі: «Перетягування канату», «Переніс пораненого», «Швидкі скакуни».

В протиборстві брали участь не тільки учні Центру, але й педпрацівники в якості суддів та вболівальників, які дуже прагнули перемоги своїх команд.

По закінченню відбулась лінійка, на якій були підведені підсумки цього цікавого і корисного для здоров’я заходу. Всіх переможців та учасників нагородили грамотами та солодкими призами.

17 червня 2016 року на стадіоні ДНЗ «Артемівський центр професійно – технічної освіти» відбулися традиційні змагання присвячені «Дню здоров’я». 17 червня 2016 року на стадіоні ДНЗ «Артемівський центр професійно – технічної освіти» відбулися традиційні змагання присвячені «Дню здоров’я». 17 червня 2016 року на стадіоні ДНЗ «Артемівський центр професійно – технічної освіти» відбулися традиційні змагання присвячені «Дню здоров’я».

Пошук

Актуально