Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 40 гостей.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

«Шукай краси, добра шукай!»

Переглядів: 3702
22.06.2016 - 08:29
«Шукай краси, добра шукай!»

Усебічно обдарованим, енциклопедично освіченим, надзвичайно працьовитим… Саме таким запам’ятався Іван Франко своїм сучасникам, товаришам по перу, таким знаємо його і ми, його шанувальники.

У школі №10 м. Бахмута під гаслом «Шукай краси, добра шукай!» розпочався цикл заходів, присвячених вшануванню 160-ої річниці від дня народження Івана Яковича Франка.

Шукай краси, добра шукай!
Вони є все, вони є всюди.
Не йди в чужий за ними край,
Найперш найди їх в своїй груди.
Іван Франко

 

Учні 5-11 класів взяли участь у створенні усного журналу за біографією митця, у бібліотеці школи було організовано виставку «Поклін тобі, моя зів’яла квітко», присвячену особистому життю письменника, його трагедії кохання.

Учні 5-7 класів активно взяли участь у виставці малюнків «Сторінками творчості Івана Франка». Літературна вікторина «Слово українського Каменяра» об’єднала учнів 7 класів – шанувальників творчості письменника, визначила найкращих знавців його творів.

Учні 7-8 кл. та 10-11 кл. долучилися до перегляду кінокартин «Захар Беркут» та «Украдене щастя» (за мотивами творів І.Франка), відтворили свої враження у невеличких відгуках, написаних після перегляду.

Учні 8-9 класів були запрошені на віртуальну екскурсію до музею – садиби Івана Франка у с. Нагуєвичі, що допомогло дітям глибше зрозуміти витоки натхнення митця, його життєві принципи та переконання.

У наступному навчальному році заплановано продовжити залучати учнів до більш глибокого пізнання особистості та творчості великого Каменяра.

У школі №10 м. Бахмута під гаслом «Шукай краси, добра шукай!» розпочався цикл заходів, присвячених вшануванню 160-ої річниці від дня народження Івана Яковича Франка.

Пошук

Актуально