До 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод в Центральній міській бібліотеці 21 жовтня 2016 року відкрито інформаційну виставку-дос’є «На зламі епох: Українська Гельсінська Спілка».
До уваги читачів представлений «Надзвичайний і терміновий інформаційний бюлетень», виданий в 1979 році Українською Громадською Групою «Гельсінкі». Одна із книг виставки – книга «Особистості», в якій висвітлено цікавий документальний матеріал про історію правозахисного руху в Україні. Вона містить інтерв’ю із головою групи Миколою Руденко та біографічні відомості стосовно 43 членів Української Гельсінської Групи. Книжка «Українська Гельсінська Спілка у спогадах і документах» стане для викладачів історії незамінним джерелом для вивчення процесу становлення та розвитку останньої хвилі переможної національно-демократичної революції в Україні. Вона знайомить з історією та становленням перших демократичних громадських організацій: «Товариство української мови», «Зелений світ», «Меморіал», «Народний Рух України».
Запрошуємо представників громадських організацій та жителів міста ознайомитися з матеріалами виставки, яка протягом тижня діє в читальному залі Центральної міської бібліотеки за адресою: вул. Миру, 28.
Останні статті на сайті
- Деклараційна кампанія 2025: щодо відповідальності за несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи
- Деклараційна кампанія 2025: випадки не подання податкової декларації
- До уваги депозитарних установ та банків, інших фінансових установ, небанківських надавачів платіжних послуг, емітентів електронних грошей
- Рекомендації щодо підготовки до чергового етапу декларування
- Отримання витягу щодо стану розрахунків з державним та місцевими бюджетами, а також цільовими фондами за даними ДПС
- Ставки єдиного податку для ФОП першої та другої груп з 01.01.2025
- Декларування – 2025 триває: строки та способи подання декларації про майновий стан та доходи
- Е-повідомлення про помилкову сплату платежів
- Увага! Шахраї видають себе за податківців!
- Ознаки примусової праці та як не стати жертвою торгівлі людьми: пам’ятка для шукачів роботи