Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Урядовий портал

Відбулась акція «Поділись любов'ю! Подаруй тваринам життя!».

Переглядів: 2710
26.10.2016 - 13:26

У педагогічному училищі з 4 по 20 жовтня студенти молодіжної організації «Серця, які палають добром» провели акцію «Поділись любов'ю! Подаруй тваринам життя!».

Студентська молодь надала різну допомогу тваринам, які перебувають у притулку для тварин «Лада».

Так 21 жовтня активісти привезли в притулок понад 35 кг  різних круп, близько 6 кг м'ясопродуктів, для підстилки собакам - старі речі, матраци, ковдри та рушники, а також медикаментів на суму понад 600 грн. Там їх привітно зустріли волонтери Тетяна і Сергій. У казанках варилася каша на вогнищі. Притулок знаходиться, практично, на виїзді з міста, стан плачевний. Тримається щосили на небайдужим ставленні добрих людей з великими серцями, які допомагають собакам вижити.

Нас вразило убогість умов існування собак і разом з тим безмежна турбота про тварин, які не можуть самі про себе подбати!

Спасибі, всім добрим людям, які не байдужі і готові допомогти нашим «меншим друзям»!

У педагогічному училищі з 4 по 20 жовтня студенти молодіжної організації «Серця, які палають добром» провели акцію «Поділись любов'ю! Подаруй тваринам життя!». У педагогічному училищі з 4 по 20 жовтня студенти молодіжної організації «Серця, які палають добром» провели акцію «Поділись любов'ю! Подаруй тваринам життя!». У педагогічному училищі з 4 по 20 жовтня студенти молодіжної організації «Серця, які палають добром» провели акцію «Поділись любов'ю! Подаруй тваринам життя!». У педагогічному училищі з 4 по 20 жовтня студенти молодіжної організації «Серця, які палають добром» провели акцію «Поділись любов'ю! Подаруй тваринам життя!». У педагогічному училищі з 4 по 20 жовтня студенти молодіжної організації «Серця, які палають добром» провели акцію «Поділись любов'ю! Подаруй тваринам життя!». У педагогічному училищі з 4 по 20 жовтня студенти молодіжної організації «Серця, які палають добром» провели акцію «Поділись любов'ю! Подаруй тваринам життя!». У педагогічному училищі з 4 по 20 жовтня студенти молодіжної організації «Серця, які палають добром» провели акцію «Поділись любов'ю! Подаруй тваринам життя!». У педагогічному училищі з 4 по 20 жовтня студенти молодіжної організації «Серця, які палають добром» провели акцію «Поділись любов'ю! Подаруй тваринам життя!».