18 жовтня 2007 року за ініціативою Європейського Парламенту був започаткований Європейський день боротьби з торгівлею людьми, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.
Мета кампанії – донести до громадян, що проблема торгівлі людьми актуальна для України та особливо Донецької області. Ця проблема стосується не лише жертв сучасного рабства, але і кожного громадянина, який може випадково потрапити до кримінальних осіб чи організацій. Також це питання підтримки й реабілітації жертв торгівлі людьми та ефективної співпраці всіх державних та громадських організацій з метою подолання цього негативного явища.
В рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії з питань протидії торгівлі людьми Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради з 18 по 28 жовтня 2016 року були організовані заходи щодо протидії торгівлі людьми.
Протягом 10 днів в вищих навчальних закладах I-IV рівня акредитації та закладах професійно-технічної освіти розташованих на території міста Бахмут проводилися круглі столи «Безпечне працевлаштування», «Як не стати живим товаром», лекції, інформаційні години «Торгівля людьми – проблема сьогодення», «Попередження і припинення торгівлі людьми», «Торгівля людьми або інша незаконна угода», «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», «Торгівля людьми в Україні, причини поширення», також з метою інформаційної обізнаності населення щодо запобігання торгівлі людьми в місті були розміщенні бігборди з соціальною рекламою.
Нагадуємо, що в Україні працює Національна гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 0-800-505-501 – безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні, 527 – безкоштовно з номерів Київстар, МТС та LIFECELL.
Останні статті на сайті
- Управління податковими ризиками: системність та єдиний підхід
- Декларування 2025: податкова знижка за оренду житла внутрішньо переміщеним особам
- Коли та за якою ставкою сплачується військовий збір платниками єдиного податку третьої групи?
- Деклараційна кампанія – 2025 триває: граничні строки подання податкової декларації
- Податок на нерухомість: кому і скільки доведеться сплатити у 2025 році за «зайву» площу
- Як повідомити органи ПФУ про зміни, які впливають на призначення житлової субсидії чи пільги
- Деклараційна кампанія 2025: щодо відповідальності за несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи
- Деклараційна кампанія 2025: випадки не подання податкової декларації
- До уваги депозитарних установ та банків, інших фінансових установ, небанківських надавачів платіжних послуг, емітентів електронних грошей
- Рекомендації щодо підготовки до чергового етапу декларування